Bijbel met zilveren (835/000) beslag en bruin velours, gebedsboek 1856 (mist een stuk beslag en ring van bijbel zit los) 9x13x3,5cm.
Drie delen zilver: 1x kristallen flacon met bewerkte zilveren dop en kristallen stop Engeland 13xø5,5cm., 1x Engels zilveren houder, bewerkt met putti's en 1x zilveren maliënkolder beursje met binnenv...
Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...
Negen sierlijke zilveren theelepels met getorste steel, bekroond met fraaie bokalen, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten (1858-1924), ca. 95gr. Cond.: U
Twee delen met zilver: 1x strak elegant borrelglaasje Art Deco, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 4,5x8cm. en 1x elegant smal vaasje versierd met parelrand 6x13cm. (beide met kleinkeur)
Twee zilveren pillendoosjes: 1x rond model met bewerkte rand en afbeelding van een pijprokende man 835/000, MT: Fa. Dakka Amsterdam ø4cm. en 1x rond pillendoosje met florale gravure 925/000, ø3cm., to...
Kavel zilver bestaande uit o.a: 1x vierkante gehamerde asbak, 1x briefopener, 1x bolle sigarettenkoker en 1x bewerkte ronde poederdoos, diverse gehaltes zilver, MT: Gebr. T en J Huisman Schoonhoven, J...
Zilveren (835/000) miniatuur bloemen-kruiwagen met fraai versieringen, Nederlands gekeurd anno 1904, 3x8cm.
Zilveren (835/000) miniatuur theestoof op driepoot met hengsel en een bijbehorende ketel met deksel, Nederlands gekeurd 8cm.
Zilveren (835/000) spinnewiel met beweegbare voetplank en vliegwiel, Nederlands gekeurd, 6cm.
Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel Hollands met zilveren beslag en slot (zit los), 835/000, MT: onleesbaar, JL: J 1908, 15x9x6,5cm. en 1x Bijbel met zilveren slot, MT: vermoedelijk wed. Adria...
Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel met een dubbele sluiting, MT: Adrianus de Vaal Schoonhoven en 1x bijbel met een enkele sluiting met losse kaft 16x9x6cm. Beide met zwart lederen kaft
Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel met zwarte leren kaft met zilveren slot met getrembleerde gravure bewerking, MT: Andries J. Nobel Schoonhoven, JL: A 1885, 15x9x6,5cm. en 1x bijbel met zwar...
Verbogen zilveren dracht-tasbeugel met fraai bewerking en monogram-gravure, 835/000, MT: Laurens van Gelderen Schoonhoven, JL: B 1861, ca. 46gr., L.: 19,5cm. Cond.: G
Fraai etui met 3 kristallen ruitvormige bewerkte bakjes met 4 zilveren (835/000) morsterdlepeltjes voorzien van getorste steel en parelrand, MT: Fa. P.G. Francics Amsterdam 1882-1887, ca. 12gr. (zilve...
Twee fraaie zilveren vorken met getrembleerde bewerkingen en mooie agaten heften, 1x MT: Willem Kooiman Jansz Schoonhoven, JL: G 1866 en 1x MT: Jacob van de Ree Schoonhoven, JL: F 1865, Cond.: U
Elf zilveren koffielepels met filetbewerking in hartvorm met bijpassende klontentang, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: (o.a.) E: 1864, ca. 295gr. L.: 13cm.
Kristallen parfumflesje met stopje en Hollands zilveren kraag en dop 835/000, H.: 8,5cm. Cond.: G
Drie delen zilver: 1x soeplepel met getorste steel en voorzien van parelrand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: N 1897, ca. 132gr. L.: 29cm., 1x vleesvork met parelrand, MT: Johannes Schijfsma Wa...
Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G
Twee flacons met zilver: 1x parfumflesje met zilveren dopje en zilveren cartouches en 1x Engels parfumflesje met zilveren schroefdop en stopje (925/000) Ca. 6cm. Cond.: G
Grote Engelse plated hengselschaal ca. 1900 opengewerkt met decor van guirlandes (iets vervormd) 25x29x24cm. Cond.: R-G
Mooie zilveren roomkan met brede schenkhals versierd met parelrand en gravure (langwerpig deukje). Geheel staand op 4 fraaie florale pootjes, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschotenm JL: T 1...
Zilveren bestekcassette, 835/000 bestaande uit tafel- en dessertlepels en vorken, model prinses, met groentelepel, soeplepel, 2 sauslepels, klein broodmes en een groot broodmes, model puntfilet. MT J....
Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.
Matglazen ronde dekselschaal met kleine geslepen accenten en een houten deksel met Hollands zilveren dop, 835/000, MT: onleesbaar 16x10cm. Cond.: G-U
Zilveren (835/000) miniatuur watermolen met draaibare wieken, Nederlands gekeurd, 7cm.
Divers oud en antiek plated o.a: lakstempel, lepels, servetringen, aanstekers, bestek, schaal etc. 17x33x29cm. Cond.: G
Plated eierhouder-set ca. 1900 bestaande uit: houder, 6 eierdoppen en 6 lepels 21x21x15cm. Cond.: G
Vijf delen divers zilver: 1x broodmes met bewerkte heft, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: V 1930, 1x vleesvork Haags lofje, kleinkeur, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 1x gebaksvorkje...
Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...
Twee glazen, een groot wijnglas met bewerkte verzilverde voet met parelrand en guirlande slijpsel in het glas, 8x15 cm, en een klein glas met zilveren voet in art deco stijl. 6x10 cm
Kristallen bolvormige dekselpot met sterling zilveren deksel ca. 1920, 925/000, MT: Emil Hermann Waldstetten Baden-Würtenburg, zilvergewicht ca. 71gr. ø9cm. Cond.: U
Zilveren comfoor, fraai uitgezaagd met ruiten cirkels en klavers op houten voet (gerepareerd), 835/000, MT: Kon. Utrechtse fabriek van zilverwerk CJ Begeer, JL: O 1873, 13x9cm. Cond.: R-G
Zilveren gegraveerd taps toelopend bekertje, MT: KIM, 835/000, 8xø5cm. Cond.: G
Engels schoengarnituur met zilveren heften in etui, 925/000, 21x10cm. (etuimaat), Cond.: G
Antiek Hollands zilveren borstelset met handspiegel, 925/000 grootkeur, jaarletter H: 1917, MT: Dirk en Isaak Vos & Schoorl Haarlem (spiegel: ø13cm. L.: 24,5cm.) Cond.: U
Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren drachtbeugel met floraal versierd gedeelte met filigrain en een parelrand, voorzien van jasseronketting, 835/000, MT: Willem Roelfsema Winsum, JL: R 1851, ca. 39gr, 10x4cm. ...
Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...
Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G
Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....
Vier zilveren gebruiksvoorwerpen: 1x lipstickhouder zeskantig met bewerking 4,6cm. 1x langwerpige naaldenkoker met geribbelde bewerking 7,2cm., 1x bladwijzer met boerin en 1x theezeef met benen heft (...
Vijf plated schalen, 4 ovale schalen met parelrand en ajourbewerkt , 27x21x8 cm, en een floraal bewerkte schaal met geschulpte rand, 30x26x11 cm.
Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...
Engelse kristallen flacon met zilveren kraag 925/000, 14x4,5x4,5cm. Cond.: G
Hollands kristallen parfumfles met zilveren kraag en dop, 835/000, 12xø4cm. Cond.: G
Antieke portemonnee met zilveren beugel (empire) met zwart velours tasje. De beugel heeft een fijne rand met bloembewerking en een rand met ribbelbewerking 835/000, MT: A.Gz Jacob Hooiman, jaarletter ...
Kavel zilver met 9 theelepels en 1 suikerlepel met deels getorste steel en florale bewerking in doos, 835/000, Hollands klein keur ca. 83gr. Cond.: G
Twee Engelse sterling zilveren tafelstrooiers, tapstoelopend model en een vaasmodel, 925/000, samen ca. 58gr., 7-8cm., Cond.: R (vaasmodel behoeft reparatie)
Twee delen Hollands zilver: 1x zilveren suikerschep met florale gravure en deels getorste steel, 835/000, MT: Anthonie en Jacobuc Johannes Driesen, kleinkeur Schoonhoven ca. 1900, H.: 12cm. en 1x room...
Tien Hollands zilveren theelepels met typische Art Nouveau motief, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten (1858-1924), ca. 98gr.
Tracheercouvert (37cm.) en broodmes (31cm.), Nederlandse keuren met zilveren heften. Trancheercouvert is met de hand gegraveerd 835/000 Cond.: G
Twee delen zilver: 1x zilveren theezeef met Hollandse afbeelding 835/000, MT: Zaandlandse zilverensmederij Amsterdan, jaarletter X: 1957, 13x7cm. en 1x ovaal zilveren asbak met florale rand en engelen...
Zilveren baar 999/000 (100 gram) en 3 zilveren lepeltjes 800/000 ca. 34gr.
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Twee zilveren cakevorken 800/000: 1x cakevork voorzien van fraai gravure met lauwerkrans, MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter Q: 1926 (18cm.) en 1x vork met fruitbewerking (scheurtje in de steel...
Twee Hollands zilveren vleesvorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en van kempen (1926 - 1961), ca. 57gr., 15,5cm.
Drie flacons met zilver o.a: 1x Engels kristallen parfumflacon met zilveren kraag en 1x kristallen potje met 925/000 zilveren dopje 5-11,5cm. Cond.: G
Vier zilveren lepels: 2x Duitse koffielepels 800/000 met gravure "Düsseldorf" van een echtpaar en florale bewerking, 1x Hollandse theelepel 835/000 met een apostel, MT: J.P. Niekerk Schoonhoven en 1x ...
Vijf delen oud plated 20e eeuw: 2x kaarskandelaar, 1x sigarendoos, 1x lepeldoos en 1x aansteker 8-18cm. Cond.: G
Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...
Oude Delfts blauwe bonbonschaal ca. 1930 met zilveren hengsel in goede staat 15xø17cm.
Knijpschaar met veermechaniek en zilveren heften plus Hollands zilveren suikerschep. Knijpschaar gemaakt in Voorschoten ca. 1e helft 1900, suikerschep 835/000, begin 1900 MT.: Johannes Gerritsen, Amst...
Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U