Kristallen lepelvaasje voorzien van ruitbewerking met zilveren (835/000) rand waarin 4 zilveren theelepels met parelrand (kleinkeur), 7x11cm. Cond.: G
Kristallen bowlpot met zilveren (835/000) knop op originele onderschotel. Bowlpot met bloem- en streepslijpsel en de knop voorzien van een parelrand. De schotel heeft een geschulpte rand en geruit sli...
Geslepen kristallen bloemenvaas voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren (925/000) ronde voet 21,5xø7m5cm.
Zilveren ajourgezaagd en handgegraveerd natfruitcouvert, 800/000, ca. 65gr. L.: 16cm. Cond.: U
Zilveren loddereindoosje in kabinet-model met scharnierend deksel, 835/000, MT: onleesbaar, ca. 22gr. 4x3x2cm. Cond.: G
Fraaie royale geslepen kristallen schaal met geschulpte rand en zilveren beugel. Gecontourneerd met gravure bewerking, zeer mooi bevestigd aan de schaal (minimale randschade), MT: van Kempen JM, JL: R...
Zilveren miniatuur porseleinkast met kuif en klauwpoten, fraai bewerkt met floraal decor. Voorzien van 2 openslaande deurtjes en 3 lades, 835/000, MT: FAL (onbekend) Arnhem ca. 1924-1953 (kleinkeur), ...
Hollandse parfumfles met gouden kraag en scharnierende dop, deels ajourbewerkt, 585/000, L.: 11cm. Cond.: G
Zeldzaam zilveren (835/000) Empire specerijenschepje (kolenschopmodel) met geribbelde bak en gladde spitse steel (zie afb. 644, bla 208 Nederlands klein zilver 3e druk), MT: Th. C. Moot Utrecht/ Duijn...
Kristallen plateau met fraaie zilveren (835/000) voet. Plateau met geschulpte rand (iets opstaand) met ovaal slijpsel bevestigd op een royale zilveren Art Nouveau voet met 4 florale pootjes. Voorzien ...
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G
Mooi Hollands zilveren Empire koffieservies met houten oren op ovale voet, 2e gehalte grootkeur, Jaarletter M: 1922, MT: onleesbaar, oud belastingteken "J", koffiekan: 32x31cm. Cond.: G
Antieke Duitse Boheemse gelobde sauskom met 2 oren en 2 schenktuiten, gemonteerd op onderschotel 19e eeuw, 2e gehalte (13 Lot), MT: onbekend, ca. 384gr., 21x1413cm. Cond.: G
Antiek zilveren (835/000) miniatuur zand- zeep- en sodabakje, compleet gekeurd, MT: Hendrik Duller Amsterdam anno 1807 (zie ook Nederlands klein zilver 3e druk afb. 1036, blz. 337) 2,5x4x1,5cm.
Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G
Fraaie kristallen coupe met amandel- en ruitslijpsel. De coupe is voorzien van een zilveren beugel bewerkt met een parelrand, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, JL: Z 1884, 13x14cm. Cond...
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad- en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...
Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...
Antieke zilveren comfoor op houten voet met drie bolpoten 18e eeuw, versierd met guirlandes, ramskoppen, medaillons en palmetten, Z2 gekeurd, zilvergewicht ca. 265gr. 11xø16cm. Cond.: G
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R