Dubbelzijdige iepenhouten speculaasplank met afbeeldingen van een man en een vrouw, 19e eeuw, 36x12,5x2cm.
Eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels, eind 19e eeuw, 45x25cm. Cond.: G
2 Rosenthal ovale schaaltjes 50e jaren, met handgreepje en blauwe rand.1 greepje is gelijmd.
Set van geslepen kristal; karaf met glazen ca. 1960. H.:32cm.
Gesigneerd PereHi?, olieverf op linnen, Italiaanse school, 41x58cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Gesigneerd J.H. Keizer, olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier en figuren, 40x60cm. Cond.: U
Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.
Kristalglazen parfumflesje Hollands met GG hals 585/000, eind 19e eeuw. stopje ontbreekt. Minimale chip. H.:9cm.
Zilveren beugeltasje 800e. mooie gave tas met uitgewerkte beugel gedecoreerd met bloemen en zwart stoffen tas. ca 18x30cm
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U
Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G