Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Dubbele houten koekplank
Ergebnis: 35 EUR

Dubbelzijdige iepenhouten speculaasplank met afbeeldingen van een man en een vrouw, 19e eeuw, 36x12,5x2cm.

Eiken lepelrekje
Kein Mindestpreis

Eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels, eind 19e eeuw, 45x25cm. Cond.: G

2 Ovale schaaltjes
Startpreis 30 EUR

2 Rosenthal ovale schaaltjes 50e jaren, met handgreepje en blauwe rand.1 greepje is gelijmd.

Antiek romeins glaasje
Ergebnis: 75 EUR

Antiek vaasje mooi geirriseerd, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 10xø8cm.

Kristallen karaf met glazen
Startpreis 25 EUR

Set van geslepen kristal; karaf met glazen ca. 1960. H.:32cm.

Imari flacon met stop
Ergebnis: 130 EUR

Imari flacon met stop, Japan ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden, 10x7,5x11,5cm. Cond.: U

Paneel, jager
Ergebnis: 270 EUR

Gesigneerd PereHi?, olieverf op linnen, Italiaanse school, 41x58cm. Cond.: R

Stilleven
Ergebnis: 165 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U

Keizer
Startpreis 880 EUR

Gesigneerd J.H. Keizer, olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier en figuren, 40x60cm. Cond.: U

Wit platelen beeld Lejan
Startpreis 175 EUR

Wit platelen beeld "Lejan", Art Deco, dame met hazewindhond ca. 1920, 30x50x17cm. Cond.: G

Wijnglas 19e eeuw.
Startpreis 80 EUR

Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.

Opaline vaas
Kein Mindestpreis

Opaline vaas met bloemdecor handbeschilderd, ca. 1900, 28xø13cm.

Parfumflesje
Startpreis 175 EUR

Kristalglazen parfumflesje Hollands met GG hals 585/000, eind 19e eeuw. stopje ontbreekt. Minimale chip. H.:9cm.

Zilveren beugeltasje
Kein Mindestpreis

Zilveren beugeltasje 800e. mooie gave tas met uitgewerkte beugel gedecoreerd met bloemen en zwart stoffen tas. ca 18x30cm

Lievin Herremans
Startpreis 1.100 EUR

Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U

Ongesigneerd landschap
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, Twentsch interieur
Kein Mindestpreis

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U

notenhouten tweedeurs vitrinekast
Ergebnis: 150 EUR

Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m

Schilderij, boten
Kein Mindestpreis

Schilderij, boten

bloemstandaard
Startpreis 60 EUR

Zilverkleurige bloemstandaard

Meissen wandbord
Startpreis 100 EUR

Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U

Afrikaans masker
Startpreis 150 EUR

Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G

2 Bronzen vazen
Startpreis 60 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.

Friese staartklok
Ergebnis: 240 EUR

Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.