4 Diversen zilveren lepeltjes w.o. 3 lepeltjes van kerstmis 1981 t/m 1983 en een lepeltje met afbeelding van het stadshuis van Middelburg. 59gr
Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).
Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)
Zilverkleurig Mosterdpotje met glazen inzet 8cmx4,5h
6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G
Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G
6 Zilveren servetringen Hollands gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G