Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U
Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.
Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72
Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, terrasgezicht van Middelburg, 100x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Corneille, houten beschilderde sculptuur, olieverf op hout, 86x50x12cm. Cond.: U
Antiek 3-delig Engels servies 1098gr in Queen-Anne stijl van zilverfabriek Walker & Hall. Puntgaaf. ca 18cm hoog.
Bord met monogram:C M H R omstreeks 1880 na Weens voorbeeld van 1780 beschilderd. ø24cm.
Willem Witjens (1884 - 1962), olieverf op linnen, winterlandschap, 40x50cm. Cond.: G
Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G
Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.
Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G
Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.
Oorstekers GG 750/000 met smaragd samen 7.20 ct. in zeer goede kleur, en briljanten Champagne/SI 1.28 ct., 10.4 gr.
Bernard van Vlijmen (geb. Den Haag 1895), olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen, 50x60cm. Cond.: U
Meervelden icoon, Russisch 2e helft 19e eeuw. vlnr: Kazansnaja, Verrijzenis, Nicolaas, 6 Heiligen, Joris en de draak, Parasneva, Apostel.31 x 27 cm.
Armbandhorloge GG, gemerkt Longines, met seconde aanwijzing,totale lengte 24cm, met schuifband.47.1 gr.
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U
Jan Jans (1893 - 1963 Almelo), olieverf op linnen, landschap met werkende boer, 30x40cm. Cond.: U
S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U
Kapitale Engelse mahoniehouten Queen-Anne eethoek. Tafel is uittrekbaar tot 215cm. Inclusief 2 armleunstoelen en 4 normale stoelen, in nieuwstaat.
Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.
Mooie 2,5 persoons lederen bank, afgezet met messing knoppen. Bank verkeerd in nieuwstaat. NP is € 3.250,- 80x205x95cm.
Massief notenhouten Chaise Longue Rokokko stijl, ca. 1870, nieuw gestoffeerd
Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding, eikenhouten kast, 130x36x22cm. Cond.: G
Vuurvergulde vruchtenhouten lyravormige kwikbarometer omstreeks 1810, Kwik ontbreekt, glas beschadigd.
H. 90 cm, B.43 cm.
Zilveren jardiniere Hollands 833/00 op 4 kogelvoetjes. 21,5x14,5cm. 220gr.
Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G
Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U
Mahoniehouten penantkastje met gebogen voorkant en onder roldeurtjes, Hollands Biedermeier ca. 1860, 96x95x46cm.
Zeldzame roodkoperen chocoladeketel met geelkoperen kraan, ca. 1890. Werd vaak bij het schaatsen gebruikt, 38x40x50cm. Cond.: G
Ring RG 585/000 met een robijn 1.0 ct.,in een zeer goede kleur, en briljanten W/VSI 0.75 ct.,Ø54, 4.9 gr.
Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.
Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Frans klokkenstel± klokje met 6 groene zuiltjes en met bronzen ornamenten.Hierbij 2 bokaaltjes geheel op een wit marmeren onderstel. klok±H.37xB.24xD.10cm., bokaaltjes H.25 cm.
Rundlederen clubfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 73x83x74cm. Cond.: U
Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U
Regelateur klok, zgn. vrijslinger,jugendstil, notenhouten kast met bronzen delen gedecoreerd. Ontwerper: Willem Penaat( Deventer 25-8-1875/ Amsterdam 5-5-1957)
3 Gouden munten; 1x 5G uit 1912 Wilhelmina (hanger), 1x 10G uit 1917 Wilhelmina, 1x 10G uit 1912 Wilhelmina (hanger).
Zakhorloge RG 585/000 TA, 3 deksels, mooi bewerkte buitenkant, wijzerplaat met secondenaanduiding, 90.7 gr.
Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R
Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.
Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.74x77x97cm.
Grote Louis -Philippe vlinderbank in mahoniehout, met gesneden kroon, ca. 1860. Met zeer goede stoffering (4 jaar geleden gedaan). 114x78x74cm. Cond.: G
Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.
6 Chinese kop en schotels met draken gedecoreerd, Imari 18e eeuws. 6 Schotels gaaf 3xø13cm. 3 Koppen (4xø8,5cm.) gaaf, 1x gelijmd, 2x haarscheurtje.
6 Chinese diepe bordjes ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met decor van stilleven. 4xø16,5cm.
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U
Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.
Bronzen sculptuur van een dame in gewaad rustend op een obelisk. Eind 20e eeuw H.:35cm.
Gesigneerd PereHi?, olieverf op linnen, Italiaanse school, 41x58cm. Cond.: R
2 Zilveren strooiers man/vrouw 835/000, mooie gave tafelset, H:9cm. 168gr.
Ring PL 950/000 en GG 750/000 met een briljant W/VSI 0.20 ct.,Ø 56,5.2 gr.
Akoya kweekparel collier met sluiting WG 750/000 bezet met 6 akoya parels en een robijn,L. 38cm., met met fijne zwarte en witte akoya arels 5-8 mm.
Stevens, olieverf op paneel, landschap met bloeiende bomen, 50x70cm. Cond.: U
3 Chinese blauw porseleinen borden, Chien Lung 18e eeuw, 2,5xø23cm.
Hanger WG 585/000 met diamanten 8/8 W/SI tezamen 0.60 crt,en een rond gefaceteerde smaragd 0.33 ct, 2.7 gr.
Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.
Lederen hoefijzermodel fauteuil met beukenhouten poten in goede staat, 77x95x78cm.
2 Jade figuren in drakenvorm. Uit een stuk geslagen, zeer fijne beeldhoudkunst.
Ring GG585/000 ø61mm,bezet met een grote roosdiamant, eind 1900. 2.2 gr.
Frans Baaijens (Enschede 1896), olieverf op linnen, de dinkel, 50x70cm. Cond.: U
Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Gesigneerd F. Lauwers 1934, olieverf op linnen, voorstelling van Jezus, 37x51cm. Cond.: G
Wassily Kandinsky,kleurenhoutsnede, "Orientalisches"Literatuur:Roethel Nr.106, 12x19cm.
Frans Reiswekkertje met messing huis en facet geslepen glas, ca. 1890, loopt goed, incl. sleutels, 11x9x5,5cm. Cond.: G
Neogotisch eikenhouten meubel (Kredenz), 20e eeuw, 210x125x55cm. Cond.: U
8 Zilveren couverts 835/000, Hollands antiek, ca. 1888, 1035 gr.
Alberto Giacometti (1901-1966)Litho uit mei 1961, herkomst: Galerie Maeght,Paris.
J. Baure, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U.
6 Chinese kop en schotels, 18e eeuw Chien Lung, met figuren gedecoreerd. Schotels gaaf ø11,5cm. Kopjes 4xø7cm. (3 met minimale beschadiging)
Kavel Robijnen 13.75 ct.,ca. 50 stenen Siam, zeer goede kleur, foto gelijk
Henk ten Cate (1867 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molens 18x24cm. Cond.: U
Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G
Grote Tiffany hanglamp met bloemdecor en bronzen afwerking. 3 fittingen 55xØ40cm.
Franse Art -Deco klok met 3 ganzen van samak, klok van verschillende soorten marmer, wijzerplaat gesigneerd Chevauchee Clermont-Ferrand. Klok loopt goed, 27x46,5x11cm. Cond.: U
Eikenhouten dressoir van prahctige kwaliteit met lades in het midden, in nieuwstaat, 192x91x48cm. Cond.: U
Eiken massieve piëdestal met bronzen plaquettes ingelegd, ca. 1880, 92x40cm.
Massief eikenhouten 4-laden commode met zuilen ca. 1880. 104x60x95cm.
3 Chinese ovale schaaltjes (19x14cm.), ca. 1800 Chien Lung, blauw/wit met landschapsdecor.
Choco bruine tahiti-parel oorstekers GG 585/000 ,ø12.5 mm, 6.5 gr,
Prachtige hangende petroleumlamp omstreeks 1910, gegoten messing brons gepatineerd, met groen opaline kap en walmvanger, met aan de zijkanten 3 x over 3 kaarsenhouders waarvan er eentje los zit, lamp...
Briljant-Akoyaparel oorstekers,GG 585/000 met ieder 2 akoyaparels 6 mm., en briljanten W/SI 0.14 ct., L.40 mm.,6.4 gr.