Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chesterfield voetenbank
Startpreis 120 EUR

Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U

Kussenkast 17e eeuw.
Ergebnis: 1.000 EUR

Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72

Antiek teakhouten kistje
Startpreis 30 EUR

Antiek teakhouten kistje met messing banden en nagels afgezet, ca. 1900, slot en 1 handgreep ontbreken, 60x28x31cm.

Ingelegd bureau met opstand
Ergebnis: 300 EUR

Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R

Grunder Bureau
Ergebnis: 600 EUR

Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.

Piano
Ergebnis: 100 EUR

Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U

Pianobankje
Ergebnis: 80 EUR

Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U

Eiken kabinet
Startpreis 1.500 EUR

Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Dienbladenset
Startpreis 30 EUR

Zwarte butlertray met leer-look. Blad is geheel afneembaar 21e eeuws, cond G 77x70x53

Hollands kabinet ca. 1780
Startpreis 8.000 EUR

Hollands barok kabinet ca. 1780,eikenhout met wortelnoten opgelegd, dubbelgebogen en gebombeerd rustend op klauwpoten.

Mah.kabinet
Startpreis 1.600 EUR

Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw,242x174x62

Klaptafeltje
Startpreis 70 EUR

Holland antiek kerfgesneden eiken klaptafeltje, 19e eeuw, 57xø54cm. Cond.: U

Plantentafel
Ergebnis: 10 EUR

Eiken plantentafel met getorste poten. 104xØ28cm.

Gestoken naaitafeltje
Ergebnis: 140 EUR

Hollands eiken naaitafeltje met prachtig snijwerk, 19e eeuws, Louis Seize 2e periode, 76x61x43cm. Cond.: U

Commode Louis XV stijl
Startpreis 280 EUR

Commode Louis XV stijl,111x47x82cm.

Spiegel 074 A.G.
Startpreis 75 EUR

Ovaal gouden barokstijl spiegel met facet geslepen spiegel. Mooie bloemkroon en ornamenten 107x62cm.

bloemstandaard
Startpreis 60 EUR

Zilverkleurige bloemstandaard

Rond Engels bijzettafeltje
Startpreis 160 EUR

Rond Engels bijzettafeltje uit massief eiken ,op gedraaide 3-spants poot. 71xØ61cm.

Hanglamp Egypte groot
Startpreis 100 EUR

Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.

Hanglamp vierkant zwart
Startpreis 120 EUR

Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.

Piano Bechstein
Ergebnis: 400 EUR

Piano zwart, C.Bechstein. 163x68x130cm.

Chesterfield rundlederen bank
Startpreis 925 EUR

Chesterfield rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers, in nieuwstaat, 217x103x82cm. Cond.: U

Bureau desk
Startpreis 450 EUR

Massief mahoniehouten bureau, Engelse Sheraton stijl, bovenblad met groen leder ingelegd. 80x162x90cm.

Mahonie bloembak
Startpreis 25 EUR

Mahoniehouten gefineerde bloembak, ca. 1900, moet worden gerestaureerd, 75xø32cm. Cond.: M