Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Piano
Ergebnis: 100 EUR

Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U

Pianobankje
Ergebnis: 80 EUR

Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U

Plantentafel
Ergebnis: 10 EUR

Eiken plantentafel met getorste poten. 104xØ28cm.

Pers
Ergebnis: 140 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met prachtige kleuren, 250x350cm.

Kroonluchter, glas
Ergebnis: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G

Pers
Ergebnis: 230 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloemdecor, 255x350cm.

2 Persjes
Ergebnis: 10 EUR

2 Persjes

Kroonluchter, glas
Ergebnis: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, 65xØ60cm. Cond.: G

Notenhouten barometer
Kein Mindestpreis

Antieke notenhouten barometer (kijkglas gebroken), Nederlandse tekst, Cond.: G

Antieke Engelse bakbarometer
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U

4 Barometers
Ergebnis: 22 EUR

4 Barometers (3x hout, 1x kunststof), 2e helft 20e eeuw, Cond.: U

2 Barometers
Ergebnis: 15 EUR

2 Barometers, 20e eeuw, 43x18x3cm. en 48x19x6cm. Cond.: M

Barometer
Kein Mindestpreis

Antieke notenhouten barometer, Jugendstil met Nederlands schrift, 48x19x6cm. Cond.: U

Barometer
Ergebnis: 70 EUR

Antieke barometer met veel snijwerk, 39x35x9cm. Cond.: U

Draak barometer
Ergebnis: 70 EUR

Mooie antieke barometer in de vorm van een draak, Nederlands schrift, 41x28x6cm. COnd.: U

Barometer
Kein Mindestpreis

Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.

Antieke Engelse bakbarometer
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U

Eikenhouten secretaire
Ergebnis: 35 EUR

Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm

Wingchair, Koekkoek
Kein Mindestpreis

Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U

Damesstoel, Victoriaans
Ergebnis: 30 EUR

Victoriaanse damesstoel met beukenhout en moderne bekleding, 1e helft 20e eeuw, 105x70x59cm. Cond.: U

Pers
Ergebnis: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, prachtige kleuren, 210x130cm.

Goudkleurige spiegel
Kein Mindestpreis

Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.

pers
Ergebnis: 15 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt. 155x100cm.

Bolpoot tafeltje
Kein Mindestpreis

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.