Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Mahonie theestoof
Startpreis 35 EUR

Hollandse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en koperen bak (gaatje in de bak), 19e eeuw, 41xø38cm. Cond.: G

Secretaire
Startpreis 1.250 EUR

Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.

Eikenhouten bijzettafeltje
Startpreis 25 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafeltje ca. 1920 met achtkantig blad rustend op zwarte bolpootjes, 39x39x65cm. Cond.: G

Kamelenbankje
Ergebnis: 50 EUR

Egyptisch kamelenbankje (antieklook) in de kleuren paars/goud, 56x76x46cm. Cond.: U

Pers
Ergebnis: 140 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met prachtige kleuren, 250x350cm.

Art Deko vitrine
Startpreis 1.000 EUR

Art Deko vitrine ca. 1920 opgelegd met verschillende vruchtenhoutsoorten. Geheel gedragen op klauwpoot. Van binnen met glazen schappen. 166x95x50cm.

Iepenhouten boekenkast
Startpreis 550 EUR

Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.

Theetafel met Japans lakwerk
Startpreis 80 EUR

Beschilderd antiek etageretafeltje met Chinese voorstelling en parelmoer inlegwerk, 19e eeuw, 78x66x45cm. Cond.: U

Computer bureautje
Startpreis 325 EUR

Mahonie kleurig computer bureautje.80x120x60cm.

Biedermeier commode
Startpreis 600 EUR

Biedermeier commode ca. 1820, op taps toelopende poten. Mahonie op eiken gefineerd met 3 schuifladen.

Theelepelkistje
Ergebnis: 60 EUR

Antiek mahoniegefineerd theelepelkistje met spiegeltje, origineel slotje en pootjes (geen sleuteltje), Cond.: U

Mahoniehouten theekistje
Ergebnis: 45 EUR

Mahoniehouten gefineerd theekistje met origineel beslag en slotje, 19e eeuw, deksel iets kromgetrokken, 16,5x8,5x4cm. Cond.: U

Houten kistje
Startpreis 30 EUR

Houten kistje

Bijzettafel Jugendstil
Ergebnis: 50 EUR

Mahoniekleurige bijzettafel in Engelse stijl ca. 1950, 75x55x40cm. Cond.: G

Kapstok met Jugendstil tegels
Startpreis 60 EUR

Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G

Hollands naaitafeltje
Startpreis 40 EUR

Massief eiken Hollands naaitafeltje, Art Deco, 73x50x30cm. Cond.: U

2 Stoelen, Thonet stijl
Ergebnis: 85 EUR

2 Beukenhouten stoelen 70-er jaren, bamboelook met losse kussens en gevlochten rug van pitriet, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm. Cond.: G

Kroonluchter, glas
Ergebnis: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G

Notenhouten hangvitrine
Startpreis 70 EUR

Oudhollands hangvitrinekastje van notenhout, 20e eeuw, barokstijl, 68x66x19cm. Cond.: U

Tapijt Gabbeh 143x100cm.
Startpreis 130 EUR

Tapijt Gabbeh 143x100cm.

Pers
Ergebnis: 230 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloemdecor, 255x350cm.

Lederen kamelenbankje
Startpreis 70 EUR

Beukenhouten kamelenbankje in de vorm van een lopende kameel met lederen zitting, eind 20e eeuw, Cond.: G

Eiken/mahonie secretaire
Startpreis 700 EUR

Deels eiken, deels grenen secretaire opgelegd met mahoniefineer. Op cabriopoten met 3 laden en opschuifbare rol. ca. 1820. Interieur met vele laadjes en 1 deurtje. 116x53x125cm.

2 Persjes
Ergebnis: 10 EUR

2 Persjes