Diese Webseite verwendet Cookies

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Model van S.S. Rijndam 2074
Model van S.S. Rijndam
Startpreis 1.500 EUR
2 Kandelaars begin 18e eeuw 2003
2 Kandelaars begin 18e eeuw
Startpreis 1.000 EUR
Bloempot tegels 85 x 2256
Bloempot tegels 85 x
Startpreis 850 EUR
Boekwerk in lederen band 2031
Boekwerk in lederen band
Startpreis 600 EUR
Hollandse statenbijbel 2017
Hollandse statenbijbel
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Psalmenboek 2020
Psalmenboek

Ergebnis:

400 EUR

Bronzen beeld 2435
Bronzen beeld
Startpreis 350 EUR
Scheepskompas 2329
Scheepskompas
Startpreis 350 EUR
Blikken boot 2122
Blikken boot
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Bronzen paard 2437
Bronzen paard

Ergebnis:

300 EUR

Bronzen naakte vrouw 2420
Bronzen naakte vrouw
Startpreis 250 EUR
2 Koperen kandelaars 2266
2 Koperen kandelaars
Startpreis 250 EUR
Marklin trein en diversen 2118
Marklin trein en diversen
Startpreis 250 EUR
Brillendoos 19e eeuw. 2274
Brillendoos 19e eeuw.
Startpreis 225 EUR
Bijbel met zilveren slot/hoekstukken 927
Bijbel met zilveren slot/hoekstukken
Startpreis 225 EUR
Jugendstil plaquette 2313
Jugendstil plaquette
Startpreis 200 EUR
2 Kaarsenstandaards 2101
2 Kaarsenstandaards
Startpreis 200 EUR
Smeedijzeren kerkkandelaar 2088
Smeedijzeren kerkkandelaar
Startpreis 200 EUR
Bijbel 2316
Bijbel
Startpreis 190 EUR
2 Tiffany stijl lampen vierkant 2450
2 Tiffany stijl lampen vierkant
Startpreis 180 EUR
Tinnen kraankan 18e eeuw. 2095
Tinnen kraankan 18e eeuw.
Startpreis 180 EUR
Houten portretdoos 2022
Houten portretdoos
Startpreis 180 EUR
Tiffany Hanglamp 2750
Tiffany Hanglamp
Startpreis 175 EUR
Mahoniehouten  kruisbeeld, verguld corpus 2252
Mahoniehouten kruisbeeld, verguld corpus
Startpreis 175 EUR