Keramisch geglazuurd kunstvoorwerp 60-er jaren ongesig. Cond.: G
Kavel diversen w.o; 1x Servies (beschadigd), 1x Aziatisch koperen vaasje. Cond.: G, 1x Aardewerken vaas, Cond.: G, 1x keramiek figuur (beschadigd).
Aardewerken schemerlampje gemerkt Wedgwood, eind 20e eeuw, H:44cm. Cond.: G
Gelimiteerde collectie van 5 jaarborden (ø25cm.) in fijnporselein getiteld: "Grande Finale". Van kunstenaar Ursula Band, vervaardigd door Hutschenreuther met certificaten 1989-1993, Cond.: G
Porseleinen lamp in vaasvorm met 2 goudkleurige oren in de vorm van een zwaan, lamp verder beschilderd met bloemmotief, 20e eeuw, Lamp: 52cm. (kap: 30x30cm.)
2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.
Houten vogelkooitje met 12 porseleinen vogels van "Fine Porselin The Franklin Mint", 50x40cm. Cond.: U (1 beeldje heeft een gelijmd blaadje).
Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse