Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm
Uniek snoer met bloedkoralen aan GG 585/000 sluiting. Collier met mooie bloedkoralen, verlopend in grootte, 10x12-12-16 mm, bevestigd aan een fijne ovale GG sluiting met bloedkoraal. Lengte 41 cm ca 1...
oude antieke Chinees porseleinen vaas gesigneerd, met wit glazuur, Kang Xy gemerkt. Cond:G 21x9cm.
Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...
Zeer groot apart antiek Perzisch handgeknoopt tapijt (versleten en beschadigd) 340x450 Cond: Matig\Slecht
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G
Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G
Gesigneerd: I. Choultse, bospad in de sneeuw, olieverf op linnen.Cond:G 63x52cm
Weens porseleinen 19e eeuws 4-delig klokkenstel met diverse figuren en florale decors, origineel uurwerk. Klok en console hebben beschadigingen aan de bloemen. Beschadiging aan kandelaren: 1x stam geb...
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom meerkleurige figurendecor, omstreeks 1900.Cond:G 22,5x20 cm
Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900, met lotusbloem, bamboe en vogeldecor, fijne beschildering en gesigneerd.30,5x17,8 cm. Cond:G
John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G
Collier van carneool met antiek GG 585/000 Volendams slot. Collier met 3 rijen carneoolkralen, gefaceteerd, ø 12 mm, bevestigd aan een unieke grote GG antieke sluiting, Volendams, versierd met knoppen...
Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G
Originele Zuid Duitse beschilderde empire kast anno 1824 met goede originele beschildering van decors met vazen en flora. Geheel in goede originele staat met slot en sleutel 185x121x50cm.
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm
Italiaanse Renaissance kast (3-delig) met rijk snijwerk o.a: apen, herten, cherubijnen, leeuwenkoppen, ranken etc. Deels opgebouwd uit panelen (17e eeuw), gemaakt in de 19e eeuw. Minimale beschadiging...
Zeldzame Franse Tété Jumeau pop ca. 1900 met gesloten mond, gesigneerd , geleed lichaam en pruik van echt haar (kleding van iets latere datum). Haarlijn op achterzijde hoofd van ca. 4cm. H.: 65cm. Con...
Bronzen figuur met ivoren buste ca. 1900, gesigneerd F. Lugerth (Ferdinand 1885 - 1915), met marmeren voet H: 24cm. Cond.: G
Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G
Grote Neo Renaissance Duitse boekenkast omstreeks 1930, met rondom snijwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, 4 lades in de voet, 2 dichte deuren, en 2 deuren met glas staande...
Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G
Noord Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok commode, dubbelgebogen met origineel slot en beslag in goede originele staat 120x63x79
Horloge IWC GG 585/000, rond 1955, handopwinding, ø 35 mm met kroko bruine band. nr 1241042 149. Werkend cond G
Zeer fraai bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen collier 4 rijen, ø 7-8 mm, met mooie rode kleur, bevestigd aan een ovale streeksluiting met mooi eindstukken, slot 30 mm breed. Le...
Grote Neo Renaissance Duitse schrijftafel omstreeks 1930, met rondom snijwerk en drie lades, staande op leeuwenpoten, in zeer goede originele staat(geen fineerschade) 80x180x84 Cond:ZG
Sierlijke GG 585/000 slavenband met blauw saffier en diamant. Fijne slavenband met slag aan de bovenzijde. In het midden zit een vierkant bezet met diamanten en 4 carree geslepen saffieren. Aan weersz...
Prachtige antieke aardglobe door Dr. R. Neuse, Nederlandse bewerking van R.E. Kalthoven Utrecht, columbus Verlag G.M.B. Berlin - Lichterfelde. Papier op de houten omranding heeft beschadigingen, teven...
Hollands 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet ca. 1780 met bronzen beslag. Behoeft restauratie (fineerschades etc.) 235x183x60cm. Cond.: R
Bijzonder mooie antieke zilveren koektrommel, 833/000, Hollands. Rond model met parelrand en voorzien van florale gravure op de deksel, welke scharnierend is. MT Cornelis Knuijsting, Rotterdam jl: X 1...
Sierlijke antieke rechthoekige koektrommel, zilver 835/000. Koektrommel met parelranden en op de deksel voorzien van een floraal gegraveerde rand. MT Cornelis Knuijsling, Rotterdam. jl X 1804 15x10x8 ...
Elegante ring RG 750/000 met briljant robijn en smaragd. Sierlijk uitgewerkte ring met krullen bezet met 29 briljanten, een ronde robijn en een peervormige smaragd(mist klein diamantje). 29x19 mm, ca ...
Prachtige antieke broche WG 585/000 met roosdiamanten. Fraaie langwerpige broche, Art nouveau, in bloemvorm met in het midden een grote ovale roosdiamant, ca 1 krt en 19 kleine roosdiamanten. Met stek...
Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.
Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier kersenfineer hoek-vitrinekast ca. 1820 met lade, 2-delig in goede originele staat (lichte fineerschade) 205x95x55cm.
Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad. Begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Collier van chryocolla stenen, ronde kralen ø 9 mm, met 3 langwerpige Chinese verzamelkralen, 14x45 mm. Tussen de kralen zitten 14 GG 585/000 gefacetteerde bolletjes, met GG 585/000 karabijnsluiting. ...
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G
Oude Egyptische bronzen figuur op houten sokkel 20e eeuw 22cm. Cond.: G
Beschilderde Barokkast anno 1786, 1 deurs met handbeschilderde landschappen, figuren en spreuken (origineel) Cond:G 97x166x50
Buitengewoon grote antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met metaal bewerkte banden en geslepen glas. Bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Zijkanten met glas en afneembaar dak. Ongem...
Antiek 18e eeuws uurwerk met wijzerplaat, gesigneerd E. de Vries Amsterdam uurwerk met kwartierslag, incompleet. 48x35x12 Cond:R\G
18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56
Bijzondere en zeldzame antieke Engelse naaidoos met sleutel, voorzien van twee porseleinen flacons met stoppen en goudbeschildering en een 7-delig gouden naaigerei bestaande uit: naaischaartje, vinge...
Hanger GG 585/000. Sierlijke vermoedelijke Branbantse streekhanger voor tussen een collier bewerkt met filigrain, kleine hangertjes en stukjes jasseron. ca 6.85 gr ca 6x6 cm
Collier bestaande uit 5 rijen bloedkoraal. Vijf verlopende rijen met bloedkoraal, tonvormig, ø 4,5-8,5 mm. 3 Snoeren zijn het midden voorzien van een metalen bedel. Lengte ca. 50 cm., ca. 189 gr.
Uniek zakhorloge GG in fraai bewerkte dubbele kast met emaille voorstelling. Zakhorloge met spillegang gemerkt Story London nr 508 ø 42 mm
Zeldzame 19e eeuwse Franse Lyra pendule omstreeks 1840 met koper inleg en beeninleg.emaille wijzerplaat (chip, en minimale restauratie aan koperinleg noodzakelijk) origineel 8 daags uurwerk met halfuu...
Hollands notenhouten fineer barok kabinet met bronzen beslag in redelijk tot goede staat 245x190x70cm.
Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 86x75x284
Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnerand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R
Groot 19e eeuws terracotta beeld met originele beschildering, voorstellend een jongen met kruis en lam. In goede originele staat 94cm.
Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabu...
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met bronzen beslag in goede originele staat 235x190x67cm.
Vroeg 19e eeuws Hollandse mahoniehouten Empire 4 laden commode, recentelijk proffessioneel gerestaureerd in uitstekende staat. 97x97x50 Cond.:G
Collier bloedkoraal en parel met GG 585/000 streekslot. Collier van parel en bloedkoraal, 5 rijen, om en om. Bevestigd aan een GG ovale sluiting, 19e eeuw, met bloedkoraal en filigrain bewerking, ø 26...
Lang collier van mooie bloedkoralen. Snoer van tonvormige bloedkoralen, ø 5.5-6.5 mm, met een mooie kleur. Lengte ca 135 cm ca 86.8 gr
Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G
Goud- of muntenweegschaal anno 1749, met bronzen geeikte gewichten en etiket met tekst: Deze gewigten werden gemaakt bij J.Mastenbroek Stadseijk en Mr Balansemaker tot Amsterdam. in originele staat. 2...
Grote zuid Duitse beschilderde kast met bladgoud in rococco stijl met prachtig binnenwerk 2 deuren en 6 lades, antiek slot, nagemaakt naar oud voorbeeld. Cond:G 165x191,5x80
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Joseph Morris Raphael (1869-1950 USA) havengezicht Menton, aquarel op papier. Cond:G 54x39cm
Elegante ring GG 585/000 met briljanten. Fraaie fantasie ring met 3 rijen voorzien van 19 briljanten in diverse maten, totaal ca 1,00 crt W VS Breedte 7,5 mm ca 3.95 gr Nieuwwaarde € 2400,- met certi...
Grenenhouten apothekerskast ca. 1900 met 44 laden in goede staat. 124x150x40
Collier van Bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Lang snoer van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG bolsluiting met bloedkoraal, ø 8.5 mm. Lengte 155 cm. ca. 70 gr.
Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
Duitse wortelnoten Grunderzeit schrijfsecretaire ca. 1880 met mooi ingelegd binnenleven met lades (lichte beschadigingen) 172x103x55cm. Cond.: G
Antiek fijngeknoopt Perzisch tapijt (beschadigd) 190x132 Cond:M
Chinees ivoren slapende Chinees 18e-19e eeuw, gesigneerd en van prachtige kwaliteit 13x9x7,5cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G
Rinkelband van Jade. Jade armband in bruine beige tinten voorzien van florale in- en opliggende gravure met o.a. een vogel, doorlopend aan de binnenzijde van de armband. Breedte 14,5mm en dikte 7,0 mm...
Collier van Turkoois met GG 585/000 antiek slot. Collier 4 rij van gefacetteerde turkooiskralen, ø 7.5 mm, bevestigd met 8 GG gladde bollen aan een fraaie 19 e eeuwse streeksluiting, ø 28 mm. Lengte 4...
Barokwaaier met ivoor en aquareltechnieken, 18e eeuws, met drie handgeschilderde bijbelse voorstellingen, en figuren in het ivoor gesneden. (geheel opgeborgen in vitrine, kleine vochtvlek in waaier) i...
Engels zakhorloge, zilver, groot model, ø 55 mm, met glas voor uurwerk bevestigd aan een zeer fraaie chatelaine met 2 stempels en een sleutel. lengte 22 cm ca 52.3 gr
Ring RG 585/000 met saffier en diamant. Bredere ring met in het midden een rij met 8 saffieren, ø 2.7 mm wat hoger op de ring gezet. Aan weerskanten van de saffieren zit een rij met 10 diamanten, cape...
Ovaal zilveren (800/000) portretschaaltje met oren. Zeer sierlijk bewerkt met meerdere medaillons, guirlandes en strikken in barokstijl. In het midden een afbeelding van een adelijk paar omlijst met g...
Groot vroeg 19e eeuws empire tablet met grepen en prachtig geschilderde landschapsvoorstelling met figuren en schapen. Mooie kwaliteit: beschadiging rechtsboven in de lucht, verder in goede originele ...
Frans Fayence fonteinset met wasbak, kraan, zeepbakje en 2 handdoek-houders. Gemerkt Rouen a La main 60x38x30cm. Cond.: G
Neogotische eikenhouten hangkast 19e eeuws met eikenhouten figuur Maria en kindje Jezus(stukje snijwerk mist) 128x85x23 Cond:G
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.
Bijzondere drie delige zilveren, 835/000 set bestaande uit een mosterdpotje en een peper- en zoutbakje. Louis XVI stijl, versierd met guirlandes en bloemen. Bakjes staan op klauwpootjes en zijn voorzi...
Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G
Uitneembare 18e eeuwse Duitse Barokkast omstreeks 1780 met lades en casette panelen in originele staat. 187x70x170 Cond:G
Fraaie zilveren grote opdienlepel, zogenoemde brijlepel, Haags lofje, 39 cm ca 171 gr. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken (1814-1893) Cond G
Zakhorloge GG 750/000 Patek Philippe en co, Geneve. Dames model 32 mm met venster en romeinse cijfers in de deksel. Een wijzer afgebroke en de veer zit vast. Zwitserland 72196
Defecte Weense pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (diverse gelijmde breuken) 46cm. Cond.: M