Weens porseleinen 19e eeuws 4-delig klokkenstel met diverse figuren en florale decors, origineel uurwerk. Klok en console hebben beschadigingen aan de bloemen. Beschadiging aan kandelaren: 1x stam geb...
Buitengewoon grote antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met metaal bewerkte banden en geslepen glas. Bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Zijkanten met glas en afneembaar dak. Ongem...
Antiek 18e eeuws uurwerk met wijzerplaat, gesigneerd E. de Vries Amsterdam uurwerk met kwartierslag, incompleet. 48x35x12 Cond:R\G
Zeldzame 19e eeuwse Franse Lyra pendule omstreeks 1840 met koper inleg en beeninleg.emaille wijzerplaat (chip, en minimale restauratie aan koperinleg noodzakelijk) origineel 8 daags uurwerk met halfuu...
Defecte Weense pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (diverse gelijmde breuken) 46cm. Cond.: M
Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 (brons iets versleten) met emaille wijzerplaat (gecraceleerd) en 8-daags uuwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Cond.: R-G 43x31x13cm. Met ...
Compleet uurwerk van een 19e eeuwse beeldenpendule(mysterieus) in goede originele staat 45cm.
Antiek Frans drie delig penduldestel met nimf en putti omstreeks 1870, gemaakt van marmer en compositiemetaal. Origineel 8 daags uurwerk. A.D. Mougin, met halfuurslag in goede originele staat. Cond:G ...
Grote messing kogelklok met sneck 2e helft 20e eeuw met onderplaat. Functies niet getest 43x30x32cm. Cond.: G
Friese staartklok ca. 1800 met mechaniek en Timpaankap, halfuurslag en origineel uurwerk (achterglasschilderingen zijn weggepoetst) 146cm. Cond.: R
Grote antieke wortelnoten tafelklok omstreeks 1900, met dagindeling, maanstand en bronzen armaturen,Junghans uurwerk in goede staat(functies niet getest) 39x28x13 cm Cond:G
Boulle met schildpad pendule-wandconsole 18e eeuw met brons beslagen (oudere restauraties) 41x20x36cm. Cond.: R-G
Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.
Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1870 met messing en cassolettes. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en emaille wijzerplaat 42cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.
Klok wandconsole 18e eeuw met brons beslagen in originele staat 28x40x19cm.
Bronzen vuurvergulde Franse Charles Dix pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerki met halfuurslag en touwtjesslinger, emaille wijzerplaat. Achterpootje afgebroken (en mist), vergulding iets versleten, ver...
Frans marmeren klokje met balans-uurwerk (zonder slinger) ca. 1880. Stille pendule origineel zonder slagwerk in goede staat 17x11x6cm.
Grote oude Friese stoelklok met maanstand, wekker en dagaanduiding. 2e helft 20e eeuw. 80cm Cond:G
Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.
Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1890 van roodaderig marmer met messing. Bevat 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 44cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.
Oude messing skeletklok met slagwerk en decentrale secondenwijzer, op houten voet met glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 30cm Cond:G
Franse zwarte Louis PHilippe tafelpendule ca. 1870 met messing sierwerk en grote emaille wijzerplaat. bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag. 1 Zijkant mist stukjes fineer, verder in goede staat ...
Handbeschilderde Hollandse friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met Hermle uurwerk, 120cm Cond:G
Antieke notenhouten Henry Deux schoolklok omstreeks 1870, met emaille wijzerplaat en emaille cartouches, origineel uurwerk met halfuurslag.Cond:G 50x39x15cm
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R
Porseleinen zuilenklok ca. 1890 met musicerende figuren en putti voorstellingen (compositie metaal). Bevat wekkeruurwerk met seconden- en urenaanduiding, geheel in goede staat 46cm.
Zeer grote prachtige mahoniehout fineer Kienzle Westminster regelateur (3 opwindgaten) met bandintarsia. Grote messing wijzerplaat en slinger met gongslag op 6 staven ca. 1930 85x46x20cm. Cond.: G
Romantische Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met koning, wapenschild, Franse lelie etc. Bevat mooie emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag 27x36x11cm. Cond.: G Met sleutel en sling...
Antieke Gustav Becker messing 6-zuilen pendule met stop ca. 1900 met emaille wijzerplaat in goede staat (zonder slagwerk, chip bij sleutelgat) 45xø22cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Biedermeier stijl Duitse "Lanternuhr" (gewichtsregelateur) 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk en halfuurslag 93cm. Cond.: G
Duitse tafelklok ca. 1880 (waarschijnlijk Kienzle) met geëbonisserde kast en goudkleur in goede originele staat 48cm. Cond.: G
Driedelig koperen klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Geheel in goede staat, slinger is niet origineel 37-41cm.
Prachtige kleine pendule met brocot visible 8-daags uurwerk, onyx kast en leeuw ca. 1880 (stil uurwerk) 36cm. Cond.: G
Grote notenhouten Warmink tafelklok met gegraveerde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Bevat Westminster uurwerk met kwartierslag op 5 gongstaven 40cm. Cond.: G
Prachtige grote zware eikenhouten Jugendstil Westminster tafelklok met zuilen en messing. Bevat kwartierslag op 5 gongstaven van Kienzle. Zuilen en messing
Oude Duitse Schatz scheepslamp van messing 20e eeuw met slagwerk en geslepen glas in goede staat 10xø17cm.
Mooie notenhouten Junghans toren-tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in zeer goede staat 45x31x16cm.
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Duitse 19e eeuwse Schwarzwald klok met originele beschildering, slinger en gewichten 38x27x14cm. Cond.: G
Frans klokkenstel ca. 1870 van marmer met compositie metaal "Le Matin", bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Boog mist, pijl kapot en barst in marmer. 58x29x18cm. en 40x18x10cm. Cond.: R
Oude Wuba Westminster wortelnoten tafelklok, met kwartieslag op drie gongstaven en maanstand. 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, 34cm Cond:G
Oude Russische onderzeeër boordklok CCCP met centrale secondenwijzer. Metalen kast en chroom omranding 8xø20cm. Cond.: G
Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Oude Engelse messing lantaarnklok 20e eeuw op houten stoel, rondom gegraveerd 53cm. Cond.: G
Oude staande Westminster klok met drie gewichten, kwartierslag en 8 hamers op gongstaven,2e helft 20e eeuw.210cm Cond:G
19e eeuwse Franse wandklok, koeienoog met albasten wijzerplaat, emaille cartouches en parelmoer inleg. origineel uurwerk met slagwerk. 62x50x14 cm Cond:G
Oude eikenhouten Frans Hermle tafelklok met maanstand, halfuurslag op dubbele bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 30x18x14cm.
Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G
Originele 50-er jaren Schtaz Royal Mariner scheepsklok (verchroomd) 10xø17cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder klok met floraal decor, uurwerk met veren (zonder gewichten). Lichte beschadiging aan wijzerplaat, 28x20x10cm. Cond.: G
Moderne mahoniehouten skeletpendule (halfuurslag op bel) 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk en zuilen in zeer goede staat 34cm.
Eikenhouten Westminster Warmink tafelklok met maanstand en kwartierslag op 5 gongstaven in zeer goede staat 32cm.
Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand in goede staat 119cm.
Grote Franse antieke marmeren pendule met Brocot visible uurwerk (uurwerk zit los en wijzer af). Marmer onbeschadigd 31x54x16cm. Cond.: R-G
Leuke oude zaagklok naar oud voorbeeld met vorderpendel en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 65cm. Cond.: G
Kleine Duitse koekkoeksklok ca. 1900 in goede originele staat 43x43x18cm.
Oude Friese stoelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 50cm.
Kleine antieke Duitse notenhouten Junghans regelateur omstreeks 1890 Gründerzeit. 2 tollen mogelijk niet origineel. Cond: G 70cm
Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. 2e helft 20e eeuw. 82cm Cond:G
Mahoniehouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 90cm.
Oude wekker in de vorm van een lantaarn met richtingaanwijzer "Moulin Rouge" van metaal 20cm. Cond.: G
Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.
Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G
Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G
Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G
Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.
Oude messing bureauklok in lantaarnvorm, gemerkt kaiser Western Germany omstreeks 1950. Cond:G 20cm
Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.