Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Staande klok 3505
Staande klok
Startpreis 2.900 EUR
Pendule 3533
Pendule
Startpreis 2.000 EUR
Staande barok klok 3500
Staande barok klok
Startpreis 2.000 EUR
Eiken beelden klok 3501
Eiken beelden klok
Startpreis 1.250 EUR
Pendule met 3 putti's 3504
Pendule met 3 putti's
Startpreis 850 EUR
Jugendstil staande klok 3516
Jugendstil staande klok
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Pors. pendulestel 3506
Pors. pendulestel

Ergebnis:

2.000 EUR

Olifantenpendule 3502
Olifantenpendule
Startpreis 800 EUR
Engelse staande klok 3523
Engelse staande klok
Startpreis 750 EUR
Stoelklok 3510
Stoelklok
Startpreis 700 EUR
Verkauft
Amsterdams uurwerk 3511
Amsterdams uurwerk

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Lyra pendule, ingelegd 3546
Lyra pendule, ingelegd

Ergebnis:

600 EUR

Friese stoelklok 3508
Friese stoelklok
Startpreis 450 EUR
Vuurvergulde pendule 3518
Vuurvergulde pendule
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Staande klok 3503
Staande klok

Ergebnis:

650 EUR

Schwarzwalder klok 3507
Schwarzwalder klok
Startpreis 350 EUR
Verkauft
3-Delig pendulestel 3540
3-Delig pendulestel

Ergebnis:

325 EUR

Engelse staande klok 3581
Engelse staande klok
Startpreis 280 EUR
Tafelklok 3549
Tafelklok
Startpreis 275 EUR
Verkauft
Tafelklok, kalender 3528
Tafelklok, kalender

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Tafelklok 3634
Tafelklok

Ergebnis:

250 EUR

Friese staartklok 3555
Friese staartklok
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Boulle console 3548
Boulle console

Ergebnis:

250 EUR

Franse pendule 3527
Franse pendule
Startpreis 250 EUR