Lehmann L.G.B. 2015 D (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2066 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2051 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2090 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest,Cond.: G
Antieke blikken kinder speelgoed naaimachine met sprookjes lithografie ca. 1900 in goede staat 22x23x12cm.
Lehmann L.G.B. 2030 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, bespeeld (gebruikssporen), in redelijke staat.
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.
Mamod SE2 stoommachine in redelijk tot goede staat 20x17,5x14cm.
Leuk schaalmodel van "Stephenson's Rocket", bevestigd op houten voet met rails 22,5x24x9cm.(afmeting model), lichte oxidiatie. Cond.: R-G
Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) o.a.: 1x 5069, 1x 4042, 1x 4021 en 1x 4065, gebruikerssporen en condities tussen Matig en Goed.
Kavel diverse Lemann L.G.B. (G-Scale) onderdelen o.a: 5034, 1x brug, lantaarns, electra, miniaturen etc.
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 45x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 2x1300) en 2 trafo's (5007 en 5075), functies niet getest. In redelijk tot goede staat.
Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 43x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 1x1300 en 1x 1008-1009) en 2 trafo's (5000 en 6000), fucnties niet getest. In redelijk tot goede staat.
Twee oude speelgoedauto's: 1x rode blikken Schuco Mercedes racewagen ca. 1930 (of later) en 1x metalen Jaguar E-type Bburago, 12-25cm. Cond.: G
Oude stoommachine van Bing Bavaria in redelijk tot goede staat 22x22x26cm.
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met stof belijmde doos met speelstukken van bamboe en been belijmd ca. 1930, 1x kartonnen doos met speelstukken van hout en papier belijmd, 1x kartonnen doos met...
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met houten stenen en papieropdruk, 1x blikken doos met met speelstukken van bamboe en been, 1x met speelstukken van donkergekleurd bamboe en been, 1x blikken doo...
Groot blikken poppenhuis omstreeks 1960 met inventaris, made in Japan. 42x66x22 Cond:R\G
Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been en hout 14x21x8cm., 16x28x11cm. en 17x23x5cm. Cond.: R-G
Eikenhouten poppen-linnenpers ca. 1900 (werkt met gewicht) in zeer goede originele staat 33x56x31cm.