Oude Duitse speelgoed Erzgebirge stal ca. 1930, origineel beschilderd hout en gelithografeerd. In originele staat met koe en paard 25x31x12cm. Cond.: G
Kavel oud speelgoed met o.a: 1x stoommachine made in West Germany ca. 1950 (beschadigd), 5x Fleischmann wagons, 1x kindernaaimachine USSR, 10-26cm. Cond.: R