Prachtige antieke aardglobe door Dr. R. Neuse, Nederlandse bewerking van R.E. Kalthoven Utrecht, columbus Verlag G.M.B. Berlin - Lichterfelde. Papier op de houten omranding heeft beschadigingen, teven...
Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm
Haardscherm Louis Seize 18e eeuws, met origineel op metaal geschilderd schilderij met als voorstelling herders met vee bij een ruine.(oneffenheden schilderij door hitte, lichte beschadiging lijst) 144...
Grote 19e eeuwse vergulde koperen Monstrans met cherubijnkopjes en klauwpoten, koren en geslepen spiegel. 66cm Cond:G
Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G
Prachtige gesigneerde 19e eeuwse houtgestoken stoof anno 1897 door D. Frieller te Domburg. Rondom handgestoken panelen met diverse voorstellingen betreffende jacht en roofvogel met slang. Bevat zuilen...
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Grote antieke wordtelnoten speeldoos met rol, aan en uit functie en repeatschakelaar in goede originele staat. omstreeks 1870, slot mist. 17x56x23 Cond:G
Notenhouten met pallisander tabakspot, 19e eeuws ovaalvormig (1 koperen band mist) 15x18x12 Cond:R\G
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Frans Fayence fonteinset met wasbak, kraan, zeepbakje en 2 handdoek-houders. Gemerkt Rouen a La main 60x38x30cm. Cond.: G
Chinese cloissone met bronzen Foohond 19e eeuw met afneembare staart 25x17x8cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse tondeldoos/pistool ca. 1800 van brons met gravering en originele houten kolf 13cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen Empire 6-lichts kandelaren met Sphinxen, staande op klauwpoten omstreeks 1830. 77cm Cond:G
Twee antieke tropisch houten olifanten met floraal beeninleg en tanden, gemerkt V.D.G.. In goede originele staat (minimale intarsia mist) 26x30x14cm. en 27x30x15cm.
Zeldzaam model chemie-weegschaal ca. 1920 met ingebouwde microscoop en lauminium houders voor stikstof etc. 45x37x27cm. Cond.: G
Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G
Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.
Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.
Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.
18e-19e eeuw handgestoken wagenschot omgebouwd tot kapstok. 114x35x10 Cond G
Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek: 1x bronzen vijzel 18e-19e eeuw met geribde rand en 1x bronzen olielamp met Hindoestaanse afbeelding van een godin met twee olifanten geflankeerd (restvergulding) 13x10x8cm. en 9...
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Tafellamp ca. 1920 met een bulderend damhert van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd met glas-in-lood kap 51cm. Cond.: G
Antieke tafellamp omstreeks 1920, voorstellend een man bij een lantaarn, gemaakt van brons gepatineerd compositiemetaal. 43cm Cond:G
Grote antieke Jugendstil glazen wandlamp +\- 1910 in goede staat.35x16x10 met plated frame.Cond:G
Twee antieke eier-bewaarkastjes van hout en keramiek in goede staat 36-40cm. Cond.: G
Twee messing tafellampen, voorstellend een man en vrouw zittend op een hek bij een lantaarn, op marmeren voet. 20e eeuw, 33cm. Cond:G
Twee oude handgestoken wandconsoles met Putti 20e eeuw. 40x39x19 Cond:G
Vijf oude messing met glazen lampen 2e helft 20e eeuw in goede staat: 1x plafondlamp, 2x plafoniere en 2x wandlamp
Messing stoof 18e -19e eeuw, opengewerkt en gegraveerd rondom met florale decors 17x19x18,5cm. Cond.: G
Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G
Drie sloten: 1x vroeg 18e eeuws Duits ijzeren deurslot met sleutel (stukje metaal-sierwerk weg) met vergrendeling 37x18x7cm. en 2x 19e eeuwse deursloten Cond.: G
Vier 19e eeuwse hangsloten (1x messing) waarvan 3 met sleutel 10-13cm. Cond.: G
Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mis-dekselbeker, plated en verguld in goede originele staat 30xø14,5cm.
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw 73xø110cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gestuukte lijst met decor van ranken en flora (ooit gerestaureerd), lichte beschadiging 137x104cm. Cond.: G
Triptichon lijst 19e eeuw met minimale beschadiging 156x228 Cond.: R-G
Tweedelige antieke scheerset in origineel kistje "T.R. Cadman + Sons Sheffield England" met heft van imitatie-ivoor 18x7x2,5cm. Cond.: G
Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G
Pistool 18e eeuw van notenhout met gegraveerd messing sierwerk (haan mist en stukje hout vernieuwd) 32cm.Cond.: R
Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G
Eikenhouten 18e eeuwse zoutkist met kerfsnede tulpendecor in goede originele staat 49x24x20cm.
Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.
Drie briefopeners ca. 1900-1930 (2x Jugendstil): 1x plated met ivoor en floraal decor, 1x messing met floraal decor en 1x Art Deco van messing 18-35cm. Cond.: G
Antieke blaasbalg met hout en leder 19e eeuw in goede staat 110x68x35cm.
Twee zeldzame antieke messing wandlampen Art Deco,gemonteerd op marmer, twee kleurig gepatineerd en originele glazen kappen, een kap heeft een barst van zo'n 3 cm, 1 chip van marmer.Cond R\G
Antieke Jugenstil Wandplaquette omstreeks 1900 met als voorstelling een vrouw bij waterpartij met lelies en zwanen, rondom floraal zweepslag motief. Gemaakt van bronskleurig gepatineerd compositiemeta...
Een gesigneerde messing olielamp, E Hueck nr. 2024, monogram A.M. in vierkant. En een tinnen snavelkan met Jugendstil floraal zweepslagdecor W.M.F met tekst. 26-38 cm Cond:G
Hoorn des overvloeds ca. 1900 met tekstgravure en plated messing voet 31x30x12cm. Cond.: G
Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G
Gesigneerde roodkoperen stoffer en blik, Jugendstil ca. 1910 "Gebroeders Fischer Göppingen Duitsland" in goede staat 24x26x8cm.
Gietijzeren jardiniere ca. 1880 met inca-achtige voorstellingen 21x42x19cm. Cond.: G
Twee oude messing schildersezels 20e eeuw in goede staat 40-43cm.
Vierdelige antieke Jugendstil bureauset bestaande uit brievenhouder, inktpot, kaarskandelaar en luciferhouder 11-17cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met kruik in goede staat 56cm.
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Grote Jugendstil stijl plated-messing schildersezel met putti en elf 20e eeuw 58cm. Cond.: G
Oude speeldoos uit de 70-er jaren met Zwitserse mechaniek getiteld "Maria Maria", houten kist met intarsia. Dansers draaien voor een spiegel met aan weerszijden sigarettenhouders. Mechaniek werkt soms...
Historisme dekseldoos ca. 1900 met decor van flora en figuren in goede staat (compositie metaal), monogram J.B. 1314 (zonder sleutel) Cond.: G
Schildpad belijmde eikenhouten doos 19e eeuw (binnen- en buitenkant schildpad), in goede originele staat 15x6x9cm.
Franse Boulle dekseldoos 19e eeuws met schildpad en koper, wit en blauw. (stukje koper en schildpad mist op deksel) 10x25x17 Cond:R
Duitse notenhout gefineerde 19e eeuwse naaidoos met vogelintarsia op het deksel en bloemintarsia. Binnenin vakverdeling (lichte fineerschade) 16x27x39cm. Cond.: R
Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aardbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G
Chinese lakwerk naaikist 19e eeuw met goudbeschildering. Mooie kwaliteit met lade en te openen deksel. Binnenin vakverdeling met twee deksel. Rondom, van binnen en van buiten beschilderd met figuren e...
Vier 19e eeuwse tabaksdozen van koper en messing (2x gegraveerd) 10-13cm. Cond.: R-G
Antieke theekist en inktstel, mahoniehouten theekist met intarsia(lichte fineerschade), inktstel omstreeks 1890 van compositiemetaal met paardenhoofd, hoefijzer en jockey's op de glazen potjes.(inktpo...
Tabaks-sigarenkist 19e eeuw met rooster voor sigaren en gedeelte voor losse tabak met deksel. Mahoniehout fineer met bandintarsia en parelmoer en benen pootjes 16x21x13cm. Cond.: G
Twee antieke houten kisten Engeland: 1x grote sieradenkist met spiegel en lade en 1x lepelkistje (slotplaatje mist) 17x5x7cm. en 9x24x16cm. Cond.: G
Rood gebeitste houten sieraden cassette 2e helft 20e eeuw met lades en opbergvakken 27x33x23cm. Cond.: G
Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G
Groot 18e eeuws pistool van notenhout met gegraveerd ijzer (draad ingelegd in kolf), bevat stempels en letters in loop 42cm. Cond.: G
Twee antieke ijzeren bijlen uit de 19e eeuw (stelen van latere datum) 16-40cm. Cond.: G
Spaans miniatuurkanon 2e helft 20e eeuw, gemerkt Jucar Orion Caliber, 20e eeuw (functioneel). Gemaakt van metaal en hout naar 18e-19e eeuws voorbeeld met borstel en stamper 72x33x30cm. Cond.: G
Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G
Twee Duitse blikken klapperpistolen in lederen holster, gemerkt D.R.G.M. LODI in goede originele staat 16x11x4cm.
Twee oude Oosterse dolken met schede (2 kleine mesjes missen): 1x lederen schede en 1x met messing-plated gegraveerde schede 30-35cm. Cond.: G
Hertenvanger met bronzen en houten heft 19e eeuw (hondekoppen en wild zwijn kop), lemmet heeft oxidatie 71cm. Cond.: G
Zeer grote Oosterse dolk met gegraveerd lemmet en bronzen met houten heft 20e eeuw (Khukuri) Cond.: G
Oud kromzwaard made in India, met florale gravures op het lemmet 20e eeuw. 89cm. Cond:G
Drie antieke tinnen kannen, waaronder 1 kaiserzinn schenkkan met eikenblad decor ca 1900 en 1 achthoekige tinnen koffiekan Engeland (bedeukt), en 1 Sheffield koffiekan (bedeukt) 25-28 cm.Cond: R\G
Vier delen tin 20e eeuw: 2x bewerkte kruiken, 1x dekseldoos, 1x bierpul 11-25cm. Cond.: G
Zeven delen antiek tin: 1x grote Jugendstil schenkkan (zweepslagdecor), 1x maatbeker ca. 1800, 1x beker 17e-18e eeuw, 1x zoutstrooier 19e eeuw (of later) en 3x tinnen borden 19e eeuw 10-31cm. Cond.: G
Vijftien delen antiek tin 18e-19e eeuw: 2x klepkan, 4x maatbekers, 1x knispedoor en 6x lepel 8-27cm. Cond.: G
2 Antieke Duitse kannen omstreeks 1800,1 tinnen klepkan gestempeld I.M.W met Leeuw, 1 terracotta blauwe klepkan(snavelkan) tinnen deksel.21-25 cm.Cond G