Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G
Twee grote oude Boheemse kristallen vazen met geslepen voorstellingen 1e helft 20e eeuw (2 chips bij 1 vaas) 25-33cm. Cond.: R-G
Kavel van 21 delen antiek geslepen waaierkristal met diverse schaaltjes ca. 1900 (minimale chips mogelijk) 8-30cm. Cond.: G
Gebrandschilderd glas-in-lood venster 19e eeuw met als voorstelling een biddende vrouw 34x28cm. Cond.: G
Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...
Jugendstil glazen vaas ca. 1900 in compositie metalen houder (bovenrand chip) 22cm. Cond.: R
Acht aparte oude/antieke mondgeblazen glazen met luchtbellen (abrissglas) 11-12cm. Cond.: G
Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G
Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G
Zeer grote oude Boheems kristallen geslepen vaas en schaal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 27-35cm.
Drie Duitse Jugendstil glazen vanzen ca. 1900 van Palme König, 1 minimale chip bij groene vaas Cond.: R-G 6-12cm.
Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G
Oude Franse Carl Faberge karaf met twee tortelduiven op de stop 40xø12cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G
Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G
Zes delen ou kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek glas: 1x 3-delige antieke boerenjongenspot met gravering 19e eeuw (minimale chips), en 1x gegraveerde wijnkaraf 19e eeuw, 22-31cm. Cond.: G
Kavel antiek ruit- en waaierkristal: 1x schaal met zilveren veugel (ruit), 1x vaasje (waaier), 1x schenkkan(ruit), 3x schaaltje (waaier). Minimale chip mogelijk. 8-20cm. Cond.: G