Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x spiraalvormig object, 2x smalle gesigneerde blauwglazen vazen, 1x clown-asbak, 1x hoge schaal "Van Walther", 1x glazen Jaguar E-type en 1x groene vaas met bloemen...
Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x schildpad, 1x blauwe asbak in de vorm van een tabakspijp en 1x paperweight met luchtbellen 8-16cm. Cond.: G
Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G
Kavel van 13 diverse kristallen glazen roemers 20e eeuw 14-21cm. Cond.: G
Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G
Kavel van 21 beschilderde oude glazen (kristal en glas) o.a: 3x Boheems (hoofdzakelijk 1e helft 20e eeuw 8-16cm. Cond.: G
Kavel van 41 kristallen glazen en bijbehorende karaf ca. 1930 in goede staat
Tiffany-stijl glas-in-lood venster 2e helft 20e eeuw 70x75cm. Cond.: G
Kavel met 38 gegraveerde glazen (groepjes van diverse soorten) 19e-20e eeuw o.a: 1 groot kristallen glas met monogram 19e eeuw, 1 kristallen glas met jachtvoorstelling 4-21cm. Cond.: G
Kavel van 40 kristallen glazen (groepjes van diverse soorten) 20e eeuw 10-19cm., minimale chips mogelijk Cond.: G
Vier delen oud/antiek Boheems kristal: 1x witte schenkkan (haarlijn handgreep), 1x bonbonniere wit (minimale chip), 1x bonbonniere blauw/wit (minimale chip), 1x blauw vaasje 9-15cm. Cond.: R
Twee grote antiek glazen schenkkannen Duitsland met tinnen klapdeksel +\- 1890 1 kan met gravering vrouw met tableau en 1 kan gelobt. 31-40 cm. Cond: G
Twee art deco glazen schenkkannen, 1 kristal limonade kan +\- 1930 met plated armaturen, 1 mondgeblazen glazen schenkkan 3 kleurig +\- 1930. 22-29cm Cond.G
Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Vier delen Boheems glaswerk 20e eeuw: 1x kristallen karaf met kastelendecor, gegraveerd, 1x geslepen groen kristallen vaas met floraal decor, 1x tablet gesigneerd Carly ca. 1900 Jugendstil en 1x table...
Kavel van 10 oude groenglazen Roemers met noppen, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (gegraveerd), 2 soorten 14-18cm. Cond.: R-G
Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 23-24 cm Cond:G
Kavel met 13 oude/antieke kristallen schalen: 7x set antiek, 4x set 20e eeuw en 2 losse schalen (minimale chips mogelijk) ø9,5-ø14cm.
Kavel met 23 oude glazen met slingereffect 20e eeuw Italië, 15-18cm. Cond.: G
Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G
Drie oude glazen karaffen: 1x blauw/groene karaf 1e helft 20e eeuw (zonder stop), 1x zware gekleurde karaf met stop "Ruhmaki Suomi Finnland" en 1x schenkkan ca. 1930, 18-24cm. Cond.: G
Kavel met Swarovski bloemen waarvan de tulpen inclusief de bijbehorende displays zijn(uitgaves ter verlenging van het lidmaatschap). 1x Display met rode, gele en blauwe tulp 10,5x17cm. en 1 display me...
Kavel met diverse delen Swarovski waaronder: 2 zwanen, ijsschots met 3 pinguins, 2 zeesterren, 2 oesters, 1 zeeslak, 2 delen ter gelegenheid van 25 jarig bestaan, 3 hangers aan koord en veel kleine b...
Twee delen Swarovski: 1x eekhoorn van helder kristal met gematteerde staart (mist kristal tussen de pootjes) 5,5x7cm. en 1x ster met ruimte voor een kaars uitgevoerd in helder kristal 14x3,5cm. Cond.:...
Vijf diverse oude kunstenaars vazen: 1x blauw-groene vaas, gesigneerd I.A. Rochere France, 1x oker-roze bolvaas (ongemerkt), 1x oranje-gele vaas (ongemerkt), 1x opaline vaas met gouddecor en 1x grote ...
Antieke Jugendstil glazen vaas door Bendor met tweekleurig groen floraal decor in goede staat 26,5xø19cm.
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x grote karaf, groen met noppen, 1x rode vaas ca. 1920 (chip), 1x Jugendstil vaas groen/goud/emaille ca. 1910, 18,5-42cm. Cond.: R-G
Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x oorvaasje meerkleurig ca. 1900, 1x gesigneerd vaasje 2e helft 20e eeuw en 1x gesigneerd Jugendstil stijl vaasje 2e helft 20e eeuw met geschulpte kraag 6,5-9cm. Cond....
Twee oude W.M.F. Ikora glazen fruitschalen ca. 1930 met minimale chips aan voet ø22-ø34cm. Cond.: R-G
Oude glazen dekseldoos, gesigneerd Gallé. Dekselrand gerestaureerd, verdere gebruikerssporen (mogelijk origineel) 16xø10cm. Cond.: R
Drie moderne glazen vazen ca. 1970-1980: 1x Cassiskleurige Zweedse vaas Gullaskruf C.R.P., 1x langwerpige vaas (minimale chip), 1x geaderde hoge vaas roze/wit, ongemerkt 20-39cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk: 1x gesigneerde kunstenaarsvaas, gesigneerd Hunnes, 1x karaf, 1x schenkkan 19e-20e eeuw 25-28cm.
Oude violet glazen vaas met groen iriserende platina +\- 1920 in goede staat, 25 cm.Cond:G
Antieke Duitse WMF glazen schaal (myra glas). +\- 1930, groen-geel met craquele effect. in goede staat, 9x25 cm,cond: G
Antieke glazen 8-delige karafset bestaande uit: 1 glazen tablet, 6 glazen en een karaf ca. 1920 (chip karaf), 21xø22cm. Cond.: G
Antiek olie en azijnstel met zoutstrooier en mosterdpot in houder (5 delig) kristal met plated houder. 23x14x14 Cond:G
Bijzondere glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U
Twee grote 19e eeuwse gebrandschilderde glas in lood vensters met florale decors (minimale beschadiging mogelijk) Cond:G 62x131cm