Grote Duitse Passau keramieken figuur omstreeks 1930 nr P 1241 voostellende een moeder met kind, in goede originele staat 46x30x21cm
Oud Chinees bruin Jade trekpotje, 1e helft 20e eeuw met floraal decor en vogel op deksel, in goede staat, 11x16x10ø
Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
Groot vooroorlogs porseleinen eetservies, gemerkt Kronach-Bavaria Kronach (Duitsland) met decor van goud en flora bestaande uit o.a: 1x grote vleesschaal, 4x kleine vleesschaal, 2x sauskom, 5x deksels...
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand in goede staat, 21,6øcm
Imari porseleinen 19e eeuwse bloempot met vergulde bronzen armaturen en drakendecor (barst in bodem) 33x36xø24cm. Cond.: R
Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G
Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G
Drie oude en antieke Chinese Yixing theepoteen: 1x 19e eeuw, oker met bloesemtak en vogeldecor (deksel beschadigd, gesigneerd), 1x roodbruin ca. 1900 met rondom teksten (gesigneerd) en 1x bruin 2e hel...
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw met florale decors, een schotel goed, rest beschadigd, alle kopjes goed 6x13cm Cond:R
Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van krab en karper en 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaiue gedreven florale bewerking aan de bovenzijde JL. S:1877, bord is...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel(diepblauw) met kustplaatsdecor(bakfout) in zeer goede staat. 47,5x40cm
Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesshaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kunstenaarsvaas (gesigneerd) 20e eeuw met decor van roofvogel in boom 27xø19cm. Cond.:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels Kang Xy, met rondom diverse voorstellingen in coulissen( 1 beschadigd) 4x10,5ø Cond:R/G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met geschulpte rand voorzien van florale gravure, Mt. FYCH Rennefeld, Amsterdam JL. Q:1875 3,4xø21,6cm. Cond.: G
Oude Chinees porselein Familie Roze vaas 1e helft 20e eeuw, gemerkt, met floraal decor 22x9øcm Cond:G
Vier antieke Chinese Kang Xy schotels met Chinese vrouwen en kind decor, gemerkt 17e en 18e eeuw , 1 goed, 3 lichte randschade 10ø cm Cond:R/G
Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø
Oude Chinese Boedha van Jade, 20e eeuw in goede staat 26x14x4cm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws diep bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 Hollands met parelrand MT: van Kempen en zn, Voorschoten JL B:1886(Chinees tuindecor) 4xø16,5cm. Cond.: G
Vier delen antiek Chinees porselein 18e en 19e eeuws, 1 stopfles met zilveren monturen, rijstkom met paradijsvogeldecor, octagonaal bord Queng Lung met wild in de natuur decor, en een geschulpt bord m...
Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.