Diese Webseite verwendet Cookies

25. Juliveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2,5 Gulden 1840
Ergebnis: 220 EUR

1 Gulden 1840
Ergebnis: 110 EUR

3 Chinese penningen
Ergebnis: 90 EUR

Drie antieke Chinese gesigneerde penningen met voorstellingen van draken, figuren en tekes 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9-10cm. Cond.: G

Kavel diversen
Ergebnis: 50 EUR

Kavel diverse munten (echt en namaak) (o.a China, Engeland en USA), tevens ook enkele zilveren munten (Duitsland, België), Cond.: FR-ZFR

Doos ansichtkaarten, Nederland
Ergebnis: 40 EUR

Lot met diverse oude ansichtkaarten Holland 20e eeuw. 12x20x32 Cond:G

5 Kopeke 1787
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Russische koperen munt, 5 Kopeke, anno 1787 (EM) Tsaar Catharina II. Cond.: G

Zilveren munt
Ergebnis: 25 EUR

Doos postzegels
Ergebnis: 25 EUR

Interessant kavel diverse postzegels (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G