Twee antieke Hollandse tegels 17e en 18e eeuws. een polychrome vogel op tak(koper omlijst) en eenmaal spelende kinderen met draaitol 13x13cm Cond:R/G
Twaalf delen Jugendstil ca. 1900 van J. Hjorth Danmark met florale decors: 1 olielamp, 2 schalen, 1 dekselpot, 3 bekers, 1 mosterdpotje, 1 vaas, zoutstrooier, oliekannetje en dekselpot 7-39cm. Cond.: ...
Twee keramieken Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Flora (1x stercraquelure) 10xø16,5cm. Cond.: R-G
Twee antieke Duitse KPM borden met fruittak decors omstreeks 1920 in goede staat 21,5ø cm
Hollandse 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees landschapsdecor en vogels (gemerkt). Waarschijnlijk de Porseleyne Fles, Johannes Knotter 1697-1701. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: R
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen cappucijner schalen met blauw-wit floraal decor aan de binnenkant. 8-28cm Cond:G
Groot kavel divers antiek Chinees porselein met o.a: 18e eeuwse vleeschaal, kop & schotels 18e-19e eeuw, kommen, schotels etc. 11-32cm. Cond.: M-R
Grote porseleinen figurengroep 20e eeuw van een dame en heer met dobbelsteenspel, onduidelijk gemerkt 17x29x14cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen figuren 20e eeuw, in goede staat 30-31cm Cond:G
Antieke Chinese Chine de blanc figuur, voorstellend en musicerende Chinees op karban (fluit beschadigd) 19x20x10 Cond:R
Oud wedgewood of Etruria theeservies decor Conway 2e helft 20e eeuw 10 kop en schotels, 2 melkkannen en 1 theekan, minimale chip mogelijk Cond:G
Wedgwood serviesgoed ca. 1900, decor Camelia (Sauskom decor Indiana): 1x dekselschaal, 1x grote schaal (deksel haarscheur), 1x schaal op voet, 1x grote schaal, 9x cakebordjes, 24x grote borden, 9x on...
Grote oude Chinese porseleinen gemberpot 20e eeuw met floraal en vogel decor, 32x23 cm Cond:G
Twee grote porseleinen tafellampen Duitsland 2e helft 20e eeuw (beschadigingen) 43-53cm. Cond.: R
Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire hondjes omstreeks 1900. 27cm Cond:G
Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
Lot van 50 diverse oud (Hollandse tegels) 20e eeuw met diverse decors o.a. Makkums, Delft(minime beschadiging mogelijk +/- 13x13cm Cond:G
Oude Imari porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 67cm.
Drie oude keramieken lampenvoeten 2e helft 20e eeuw, design Vanessa Tuck (kunststof montuur beschadigd) 22-33cm Cond:G
Grote antieke keramieken Villeroy & Boch cachepot met florale decors ca. 1880 (randschade) 24xø27cm. Cond.: R-G
Grote oude Chinees porseleinen dekselpot 2e helft 20e eeuw in goede staat, met spelende kinderen 23x22øcm
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wandtegel met Neptunes (minimale chips linkerrand) 13x13x1cm. Cond.: G
Vier oude keramieken figuren 20e eeuw, grote haan made in Spain, en drie Spaanse figuren kaarskandelaren Valenzia. 25x34cm Cond:G
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen kunstenaars vaas, "U.S. Zone Selb Kunstabteilung", monogram Jugendstil stijl 42xø25cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Fayence dekselpotten met floraal en bamboe decor(gemerkt) 1deksel gelijmd. Cond:R-G
Vijf delen Duits keramiek 50-er / 60-er jaren: 1x Goebel negeroïde vrouw met bruin/rood/goud decor, 2x damesportret ( nr. 3682 en 3675 A.K. Grassau), 1x plaquette met twee maskers, gesigneerd Ruscha h...
Twaalf antieke wandtegels waarbij een maal 4 pas, floraal hoofdzakelijk 19e eeuw (beschadigingen) 13x13cm Cond:R
Twee delen oud bisquit porselein 209e eeuw: 1x schenkkan Portmeirion porcelain England, 1x dekseldoos met slapende putti (ongemerkt), teentjes af, 11-12cm. Cond.: R-G
Twee maal antiek Villeroy en Boch, een cachepot en een zeshoekige vaas. Cond:G
Duitse Thuringen porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een meisje en jongen met bloemen (sommige bloemen beschadigd) 12x11x6cm. Cond.: R
Oud Duits porseleinen servies Heinrich Selb bavaria met decor van landschap en figuren: 10x ontbijtborden, 10x soepborden, 11x grote borden, 2x sauskom, 2x dekselschalen, 1x dekselschaal (zonder dekse...
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een Gouda plateel karaf decor Calana(randschade) en twee societe ceramiquen vazen omstreeks 1900 met bomschuiten en molendecor 19x28cm Cond:R/G
Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Duitse Fayence 18e-19e eeuwse bierpul met tinnen deksel en blauw floraal decor. Bovenrand lichte randschades en duimrust gesoldeerd, 17xø10cm. Cond.: R
Twee delen zilver-overlay: 1x glazen vaas met floraal decor overlay en 1x porseleinen vaas Bohemia patent met floraal decor en zilver-overlay 19-23cm.
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of floraal decor en geschulpte omranding. 14-20,5cm Cond:G
Kavel van 21 delen 19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (10 complete sets en 1 losse schotel) ca. 1880, gesigneerd. Decor met rood-gouden keizerlijke voorstellingen. 1 Kopje gebarsten en 1 ch...
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden, 1 Wilhelmina 1848-1938 (societe ceramique) 1 Delfts porseleinen fles 1913 en 1 porseleinen fles 1813-1913 de ketenen verbroken. 21-25cm
Twee Westraven Utrecht Jugendstil keramieken plaquettes met kleurrijke vogel-voorstellingen ca. 1900 (chips achterkant) 15x10x1cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren (stuk bovenrand gelijmd) 55cm Cond;R
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G
Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G
Antieke Japanse keramieken vaas met houten console ca. 1900 (gesigneerd) met decor van figuren in tuin (4-hoekig)32x13x13cm. Cond.: G
Japanse keramieken 19e eeuwse ballustervormige vaas met goudecor en figurendecor. Gesigneerd en van mooie kwaliteit 32x20x14cm. Cond.: G
Chinees porselein 17e/18e eeuw Kang Xy bord gesigneerd met blauw en floraal decor (1 oude haarscheur 3cm en chip) 4xø21,5 Cond:R/G
Drie delen oud makkums aarderwerk, sierbord en roomstel met chinees decor omstreeks 1900 10-24cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden met floraal decor, gelijkmatige randschades ø25,5cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen groepen 20e eeuw: 1x groot, gemerkt Napels en 1x kleiner, onduidelijk gemerkt (waarschijnlijk Thüringen Duitsland). Grote stuk is beschadigd aan handen, jurk, etc. Kleinere groep...
Meissen Weiss porseleinen Duitse knobbelvaas 2e helft 20e eeuw, geinspireerd naar Chinees voorbeeld 20xø12cm. Cond.: G
Vier oude Chinese snuffbottles van glas 20e eeuw: 2x met keizers en tekst, 1x groen glas, gesigneerd Jean Paton France en 1x bloemdecor 6-8cm. Cond.: G
Aparte Hollandse keramieken jenever fles, Nederland in de oorlog 1940 met afbeeldingen rondom betreffende wapentuig, Loogmans en zn N.V. S'Hertogenbosch , 27x10.5ø Cond:G
Grote porseleinen Imari vaas met decor van goud, flora en figuren 2e helft 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Lot oud porselein omstreeks 1980. o.a 7x fürstenberg met rozendecor , rosenthal vazen geel/wit, rosenthal vaasje decor moliere, schaaltjes Frankrijk F.D.A. 10-21cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met decor van dansende figuren, geisha en flora 30,5xø14cm. Cond.: G
Oude Duitse keramieken Hummel figuur (nr. FX 135/3, voorstellend Nefretite 20cm. Cond.: G
Grote oude Gouda goedewaagen tabaks dekselpot omstreeks 1930 met indianen en tabakdecor in goede staat 40x22ø
Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R
Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R
Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G
Collectie Petrus Regout Maastricht borden: 3x decor Amazone, 6x decor Willow, 5x decor Orient polychrome, 3x decor Panama, 8x decor Oriental, 3x decor Tecla, 1x decor Hollandia, tevens 1x kastkom H. B...
Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G
Twee delen Meissen porselein ca. 1900 (Knauf): 1x grote vleesschaal met blauwe geschulpte rand en 1x bord met blauwe geschulpte rand 23-48cm. Cond.: G
Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...
Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.
Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 Duitsland "Turn bei Teplitz Ernst Walis", cracele aan bovenrand glazuur H.: 17cm. Cond.: G
oude Spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G
6x oud Duits steengoed oa. westerwald 20e eeuw. 4 x bierpul met tinnen deksel, 1 kruik, 1 stopfles. 15-28cm. Cond:G
Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.
Kavel met twee Herend porseleinen borden en 1 Duitse KPM porseleinen dekseldoos met gezicht 2e helft 20e eeuw 7-25cm. Cond.: G
4 oude tarracotta figuren ca 1900 deze zijn pas later blauw gekleurd, man met vat, man met kool, man met mand(hoed beschadigd) man met regenjas(hoed beschadigd) Cond: R\G
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken: 1x bruin en 1x grijs met blauwe florale decors 32-38cm. Cond.: G
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Porseleinen handbeschilderde theebus ca. 1900 (chip stop) en een porseleinen beschilderde lampenvoet ca. 1920 15-21cm. Cond.: G
Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G
Zes delen oud aardewerk: 1x Makkums kaststel, 1x schenkkan Mobach (chipje tuit), 1x Westraven tegel Utrecht "De 7 provincieën" (beschadigd) en 1x twee tegels in lijst Holland 15-30cm. Cond.: R-G
3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 Ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 Biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...
5x 19e eeuwse wandtegels met diverse decors,tegel met molen(stukje van hoek), tegel duits decor blauw-wit,19e eeuwse tegel met pijlen Cond:G 19e eeuwse vaas tegel Cond:G,19e eeuwse tegel met boom Cond...