William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U
Rose -Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met spiegel, olieverf op linnen, 66x50cm Cond:G
M.de Jongere Amsterdam 1912-1978 Rotterdam, sleepboot te Rotterdam olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G
Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 1991, abstyracte compoisitie met doorgang olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
G.Salvi omstreeks 1880, Spaanse of Italiaanse school, man met gitaar olieverf op paneel 25x40cm Cond:G
Eduard Lucke (Belgische School 1901 - 1972), olieverf op linnen, tuin met fruitbomen 71x50cm. Cond.: G
Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G
A.J.Zwart Rijswijk 1903-1982 Laren, oud Hollands interieur met klok en aarderwerk, openhaard etc. olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Suzanne Wans (Jean Dablin 1903 Franse School), olieverf op linnen, meisje met joepel 100x58cm. Cond.: R
Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Dierevr 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, koeien aan de waterkant 60x90cm. Cond.: G
F.W. Swart 19e eeuw, familie met vader als officier, olieverf op paneel 37,5x35,5 Cond:G
F.W.Swart 19e eeuw, gedateerd 1800, vader vertrekt bij gezin, olieverf op paneel 38x36 Cond:G
Ongesigneerd 17e/18e eeuw landschap met waterval en geiten(twee oude restauraties, en gaatjes) olieverf op linnen Cond:R/G 77x61cm
Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G
Onduidelijke signatuur, A.M... 19e eeuw, bergachtig landschap met schaapskudde, olieverf op linnen 130x75cm Cond:G
Rob de Haan Hollandse rustplaats (impressie) mogelijk Scheveningen, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G
Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G
Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R
Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G
Nicolaas Syvert Bastert, Maarserveen 1854- Loenen a/d Vecht 1939, Huizen en ophaalbrug langs de Vecht, olieverf op linnen 56x81cm.