Prachtig collier met Bloedkoralen. Collier met bloedkoralen (ca. 12,5x12mm) afgewisseld met kleine bloedkoralen, om en om, geknoopt en bevestigd aan een GG 585/000sluiting en veiligheidsketting. Lengt...
Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o....
Bijzonder fraaie armband GG 585/000 met veel edelstenen. Brede armband met 7 langwerpige schakels volledige bezet met diverse edelstenen in diverse slijpvormen, o.a. geel en blauw topaas, granaat, ame...
Bijzondere oorknoppen RG 585/000 met blauw opaal en parel. Brisures met ovale opalen met getorste rand met daarboven een klein pareltje. ca. 4.2 gr. Grootte 24x12 mm.
Solitairring GG 585/000 met één briljant. Strakke brede solitairring, 6 mm, met één briljant, ca. 1.00 crt P-W, met duidelijke glinsen. ca. 8.15 gr. ø 56
Entouragering, GG, 585/000 met briljant. Mooie ronde rozet met daarin 19 briljanten in een mooie kleur en kwaliteit. Totaal ca 0.50 crt. in een GG zetting. ø 52. Cond Nieuw.
Elegante Art Deco ring GG 585/000 met diamant en robijn. Bijzondere Art Deco ring, langwerpig model met in het midden een briljant geslepen diamant, ca 0.30 crt. SI/W Om de diamant zitten 32 kleine di...
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 streekslot. Prachtig 3 rijig bloedkoralen collier, ø4x6 mm, bevestigd aan een antieke vierkante streeksluiting bewerkt met filigrain en knopjes. Voorzien van fr...
Lot gouden sieraden, 585/000 en 750/000 bestaande uit WG horloge met briljant, ringen, vingerhoed en broches. Totaal ca. 22 gr.
Unieke herenring GG 585/000 met stersaffier. Fraaie herenring met ovale cabouchon geslepen kobaltblauwe stersaffier, ø 12x15 mm. ca. 9.8 gr. ø 65
Engels zakhorloge, zilver met spillegang. Samson London met gesigneerd uurwerk, Samson London 10152. Het horloge zit een dubbele kast met voorstelling van edelpaar en folrale versieringen. ø 50 mm. Lo...
Ring GG 585/000 met briljanten. Brede elegante ring, 11 mm., met in het midden een bloemzetting met daarop een rozet met briljanten. In de band zitten drie rijen. aan weerskanten, bezet met briljanten...
Antieke ring GG 585/000 met diamanten. Antieke ring met ronde bovenzijde, ø 16 mm, versierd met 15 diamanten, oud slijpsel, in zilver gezet. Gezet aan een fraai bewerkte ring. ø 53 ca. 4.05 gr
Collier van jade kralen, ø 12 mm voorzien van zilver vergulde karabijn. Lengte 42 cm. ca. 95 gr.
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Bloedkoralen collier met GG 585/000 kapitolstokje. Rond gevlochten collier, ø 10 mm, van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG katipolstok met oog. Lengte 45 cm. ca. 38 gr.
Oorschroeven GG 585/000 met bloedkoraal. Oorschroeven met een grote bouton bloedkoraal, ø 11 mm. ca. 4.3 gr
Hanger GG 585/000 met bloedkoraal. Fraaie hanger met grove geschulpte rand en greinen met in het midden een ovale gesneden bloedkoraal. Grootte hanger 18x38 mm. ca. 2.8 gr.
Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...
Antieke biedermeier broche GG 585/000 met bloedkoraal. Ovale sierlijke streekbroche met 3 bloedkoralen en kwastjes. In zeer goede conditie. ca. 5.0 gr. Grootte 26x34 mm
Sierlijke ring GG 585/000 met briljant en baquette. Ring met ruitvorm bezet met in het midden diverse briljanten geslepen diamanten en in de rand eromheen diverse kleine baquette geslepen diamanten. G...
Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met grote geschulpte bewerkte rand met een ovale bloedkoraal. Grootte kop ca 22x18 mm. ca. 4.5 gr. ø 54
Hanger GG/RG 585/000 met amethist. Sierlijke GG hanger met RG elementen en in het midden een smaragd geslepen amethist, 12x 16 mm. Grootte hanger incl hangeroog 18x32 mm. ca 4.6 gr.
Groot langwerpig verguld horloge, met bruin leden band. Grootte kast 43x55 mm. Mechanisch