Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G
Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.
Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Antieke zilveren 835/000, suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. MT.:H. v/d/ Ree, Schoonhoven anno 1850. ca 21.2gr. 17x7 cm.
Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm