Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, opengewerkte lijst
Startpreis 80 EUR

Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G

Emaille reclamebord, Tuborg Ol
Ergebnis: 50 EUR

Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R

Twee 18e eeuwse tempelhekken
Startpreis 75 EUR

Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G

18e Eeuws bord, China
Startpreis 40 EUR

Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R

5-Delige koperen pannenset
Startpreis 80 EUR

Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm

Eiken dekenkist
Ergebnis: 110 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.

Eikenhouten 1-deurs vitrinekast
Ergebnis: 400 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm

Mahonie secretaire
Startpreis 400 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M

Schilderij, vrouw leest boek
Startpreis 60 EUR

Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G

Bruno Bruni
Ergebnis: 30 EUR

Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G

Romeins bronzen ruiter te paard
Startpreis 150 EUR

Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.

Chinese kom
Startpreis 130 EUR

Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R

Tweeluik, onduidelijk
Startpreis 80 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

2 Oude haardplaten
Startpreis 30 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

Mahonie penantkast
Ergebnis: 150 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten fineer Louis Philippe penantkastje omstreeks 1870 met gebogen front 84x77x35, in goede staat.

Gestoffeerde stoel, Lodewijk XV
Startpreis 80 EUR

Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.

3 Delen Duits aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...

Kaststel Delfts blauw
Startpreis 20 EUR

Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G

Antiek huisrelikwie
Ergebnis: 30 EUR

Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G

2 Keramieken vazen
Startpreis 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

Landkaart Middelburg
Ergebnis: 110 EUR

Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G

Bronzen bijl
Ergebnis: 250 EUR

Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.

Eiken kast
Ergebnis: 170 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk l...