Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kaststel Delfts blauw 6177
Kaststel Delfts blauw
Startpreis 20 EUR
2 Keramieken vazen 6170
2 Keramieken vazen
Startpreis 15 EUR
Ovaal schilderij rode klaprozen 1200
Ovaal schilderij rode klaprozen
Startpreis 75 EUR
Verkauft
Gothische penantkast 4293
Gothische penantkast

Ergebnis:

60 EUR

Halve maan tafel 4286
Halve maan tafel
Startpreis 35 EUR
Vitrinekastje 4279
Vitrinekastje
Startpreis 50 EUR
Naief schilderij paarden 1193
Naief schilderij paarden
Startpreis 50 EUR
Schilderij, opengewerkte lijst 1186
Schilderij, opengewerkte lijst
Startpreis 80 EUR
2 Kastkommen 6134
2 Kastkommen
Startpreis 40 EUR
Twee vazen v/d Vaart 6127
Twee vazen v/d Vaart
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Imari vaas met zilveren dop 6120
Imari vaas met zilveren dop

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Mahonie spiegel 4243
Mahonie spiegel

Ergebnis:

40 EUR

Schilderij, vrouw leest boek 1150
Schilderij, vrouw leest boek
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Bruno Bruni 1143
Bruno Bruni

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Chinese tafel 4236
Chinese tafel

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Lederen stoel 4229
Lederen stoel

Ergebnis:

120 EUR

Tweeluik, onduidelijk 1136
Tweeluik, onduidelijk
Startpreis 80 EUR
Verkauft
3 Chinese capucijner kommen 6084
3 Chinese capucijner kommen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Diverse delen Royal Albert 6077
Diverse delen Royal Albert

Ergebnis:

85 EUR

2 Majolica bloempotten 6070
2 Majolica bloempotten
Startpreis 60 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6034
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 120 EUR
Verkauft
3 Aardewerken schalen 6027
3 Aardewerken schalen

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Landkaart Middelburg 1100
Landkaart Middelburg

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 1093
Onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

80 EUR