Mia Dikken (Delden), gouache op papier, damesportret 28x39cm. Cond.: G
Louis Stutterheim ( Rotterdam 1873 - 1943), olieverf op paneel, kruik met wilde bloemen 70x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G
Martin Wollmer ( 1939 Köln - Duitse School), olieverf op paneel, compositie van diverse personen 104x96cm. Cond.: G
Gerard Altmann 1877-1940 polderlandschap met knotwilgen en koeien olieverf op linnen 60x40 Cond:G
Julius Huth 1873, 1838-1892, Duitse school schepen op ruwe zee (oudere restauratie) 77x46cm Cond:M
Rik Jager 1998, Delft 1933, titel: bergdorp, acryl op papier 70x90cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw(naamplaatje Pieter Barbiers) oude watermolen met figuren, olieverf op paneel 32x23cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw (naamplaatje Pieter Barbiers) boerenhuis met herder, vee en panorama, olieverf op linnen Cond;G 32x23cm
Jochem de Graaf (2e helft 20e eeuw), zandtechniek op linnen, stilleven met tulpen 120x80cm. Cond.: G