Russische school omstreeks 1930-1950, Kyrillisch gesigneerd kerk in weiland, olieverf op paneel 44,5x32,5cm Cond:G
W. Poelman, 20e eeuw, landschap naar Ruisdael, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
P.de Bruin omstreeks 1920, landschap met beek olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G
Fritz Menzel omstreeks 1940 Duitse school, landschap met windmolen, olieverf op linnen 70x52cm Cond:G
Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.
Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren op het strand, olieverf op linnen 60x80cm cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, landschap met paardenkar, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Gesigneerd Perzisch aquarel omstreeks 1900 voorstellende een vaas met lange hals en hoofd, aquarel op papier 47x25cm
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, wintergezicht met huisje 60x40cm. Cond.: G