Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, Hanns Herzing
Startpreis 175 EUR

Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G

Bijzettafel met kerfsnede
Startpreis 25 EUR

Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G

4 Eikenhouten stoelen
Ergebnis: 70 EUR

Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G

Engels spiegelbuffet
Ergebnis: 90 EUR

Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G

Schilderij C.Koppenol
Startpreis 250 EUR

Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Kurt Bartel
Ergebnis: 100 EUR

Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G

2 Satsuma vaasjes + houten beeld
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G

Kruiden wandkastje
Ergebnis: 100 EUR

Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm

Jan te Wierik
Startpreis 750 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G

2 Koperen haardbakken
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel(gerestaureerd) ø41-ø42cm Cond:G

2 Castolettes
Startpreis 350 EUR

Twee grote antiek marmeren castolettes omstreeks 1900 met bronzen versieringen 43x16øcm Cond:G

Eiken armleunstoel 1880
Startpreis 150 EUR

Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G

Krist. bonbonniere met zilveren beugel
Startpreis 80 EUR

Kristallen bonbonniere met zilveren beugel, 835/000. Ronde kristallen schotel met ster en waaierslijpsel voorzien van zilveren beugel met cirkels en ajourbewerking. Diverse chips. ø 20 cm hoogte 14 cm...

Rond gestoffeerd voetenbankje
Ergebnis: 25 EUR

Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G

Chinese drakenvaas, Fam Verte
Ergebnis: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø

2 Porseleinen bordjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø

Twee maal Duits porselein
Ergebnis: 30 EUR

Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G

C. van de Hart
Startpreis 400 EUR

Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G

Schilderij Rusland
Startpreis 2.500 EUR

Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G

Hanger met barnsteen
Ergebnis: 70 EUR

Mooie zilveren choker met grote barnsteenhanger, 925/000. Staafjescollier met daaraan een grote ovale hanger met barnsteen, gezet in een gladde rand. Hanger 8x4 cm. Collier 60 cm

Gouden broche met onyx
Ergebnis: 110 EUR

Gouden broche, 585/000, met onyx en diamant. Art Deco broche, rond model, ø 33, met rand met meanderbewerking. In het midden van de broche zit een ronde onyx bewerkt met opgelegd goud met 3 diamanten ...

Engelse sidetable
Ergebnis: 275 EUR

Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm

Gouden ring met rookkwarts
Startpreis 200 EUR

Grote ring GG 585/000 met rookkwarts. Ring met een grote ovale zetting, 25x21 mm, bewerkt met gematteerde cirkels bezet met een grote gefacetteerde rookkwarts, 16,5x13 mm. ø 56 ca. 9,9 gr.

Zwarte etagere tafel
Startpreis 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.