Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Engelse strakke tafelklok
Startpreis 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat

Eiken Junghans tafelklok
Ergebnis: 60 EUR

Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm

Weense regulateur
Ergebnis: 125 EUR

Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G

Empire pendule, staande man
Startpreis 2.000 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

Franse reiswekker met slagwerk
Startpreis 1.250 EUR

Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...

Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo
Ergebnis: 8.000 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...

Oude kijkdoos met diverse glazen foto's
Ergebnis: 105 EUR

Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm

Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn
Ergebnis: 60 EUR

Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn lok in originele verpakking en in goede staat

Fleischmann Startset 931201
Ergebnis: 75 EUR

Fleischmann startset 931201 (N Spoor) in originele verpakking, lijkt in complete staat inclusief transformator, rails, lok, wagons etc. Cond.: G

Märklin H0 37074, BR78 stoomlok
Startpreis 100 EUR

Märklin H0 37074, BR78 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief in originele verpakking, Cond.: G

2 Cloisone vazen
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G

Groen beschilderde ton
Ergebnis: 20 EUR

Antieke eikenhouten beschilderde ton met banden omstreeks 1900 bloembeschilderingen 40x24ø Cond;G

Staande lamp
Ergebnis: 135 EUR

Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G

Twee 3-lichts wandlusters
Ergebnis: 40 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm

Chinese aquarel, Chongdam
Ergebnis: 120 EUR

Chinese houtsnede(ingekleurd) gesigneerd Chongdan, zilverreigers, omstreeks 1930 39x13cm lichte vochtvlekken Cond:R

Gravure, 16e-17e eeuw
Startpreis 50 EUR

Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R

Schilderij, strand Scheveningen
Ergebnis: 450 EUR

Hans Wacker Elsen 1868-1961 Duitse school strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel 60x50cm Cond:G

Antiek houten beeld
Startpreis 60 EUR

Antiek eikenhouten beeld voorstellende een lachend hoofd omstreeks 1900. In goede staat 31x16x15cm.

Kistje met schilderij en speeldoos
Startpreis 400 EUR

Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd

Houten kistje
Startpreis 70 EUR

Negentiende eeuws notenhouten kist omstreeks 1860 noten en intarsia in goede staat 12x31x19cm

Schaar, zilv. grepen en jasseronketting
Startpreis 140 EUR

Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak,. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal...

Bruno Bielerfeld
Ergebnis: 30 EUR

Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G

Zilveren hond als ring
Startpreis 30 EUR

Zilveren hond, 835/000, als ring. Hondje met de poten gemaakt als een ring met open onderzijde. 4x3,5x2cm. ca. 38,2 gr. Cond.:G

Zilveren ring met zirconia
Startpreis 30 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met witte en zwarte zirconia's. Sierlijke brede ring met 3 zwarte caboouchon geslepen stenen versierd met veel zirconia's, floraal model. Ringbreedte 2,3 cm. ø 55/56 ca. ...