Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat
Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...
Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...
Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm
Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn lok in originele verpakking en in goede staat
Fleischmann startset 931201 (N Spoor) in originele verpakking, lijkt in complete staat inclusief transformator, rails, lok, wagons etc. Cond.: G
Märklin H0 37074, BR78 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief in originele verpakking, Cond.: G
Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G
Antieke eikenhouten beschilderde ton met banden omstreeks 1900 bloembeschilderingen 40x24ø Cond;G
Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G
Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm
Chinese houtsnede(ingekleurd) gesigneerd Chongdan, zilverreigers, omstreeks 1930 39x13cm lichte vochtvlekken Cond:R
Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R
Hans Wacker Elsen 1868-1961 Duitse school strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel 60x50cm Cond:G
Antiek eikenhouten beeld voorstellende een lachend hoofd omstreeks 1900. In goede staat 31x16x15cm.
Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd
Negentiende eeuws notenhouten kist omstreeks 1860 noten en intarsia in goede staat 12x31x19cm
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak,. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal...
Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G
Zilveren hond, 835/000, als ring. Hondje met de poten gemaakt als een ring met open onderzijde. 4x3,5x2cm. ca. 38,2 gr. Cond.:G
Grote zilveren ring, 925/000, met witte en zwarte zirconia's. Sierlijke brede ring met 3 zwarte caboouchon geslepen stenen versierd met veel zirconia's, floraal model. Ringbreedte 2,3 cm. ø 55/56 ca. ...