Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)
Antieke Chinese kompas, 1e helft 20e eeuw, beschildering beschadigd 11,5cm Cond:R
Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Drie delen koperwerk, 2e helft 20e eeuw, 2 schenkkannen en 1 oosterse stoofpan met comfort, 20-46cm Cond:G