Twee zeldzame antieke vergulde Barok wandconsoles met putti 18e/ 19e eeuws, beschadigingen en retouches 30x25x30cm Cond:R./G
Twee antieke bronzen Jugendstil vazen met druivenranken decor omstreeks 1900 Duitsland of Franrijk in goede staat 24x14ø
Antieke vergulde messing hanglamp 4 lichts omstreeks 1900 met drie glazen kappen en prismen glas, Louis seize stijl 74cm Cond:G
Grote houtgestoken Moorlamp op console 20e eeuw Venetiaanse stijl met metalen 10 lichts lamp in goede staat 210cm.
Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G
Grote antieke vergulde bronzen 5 armige kandelaar met putti buste fakkels en ranken historisme omstreeks 1880 in goede staat ( arm licht verbogen)62x57x36cm
Antieke bronzen Empire stijl hanglamp omstreeks 1880 (elektrisch) drie lichts, in goede staat 21x24x24cm
Groot antiek carrousselpaard omstreeks 1880 op standaard met glazen ogen en latoenkoperen beslag, staart van echt haar(krimpnaden en restauraties) 136x126x29cm Cond:R/G