Chinees porseleinen dekselvaas 18e-19e eeuws met rood floraal decor, in goede staat 20x12cm. Cond:G
Twee grote Chinees porseleinen perzikvazen 1e helft 20 eeuw(gemerkt) in goede staat 32x15øcm
Armband met bloedkoraal en zilveren versiering,835/000. 3 Rijen bloedkoraal met in het midden een stuk met zilveren schakelversiering, voorzien van zilveren bakslot met veiligheid. Lengte 19 cm.
Zeventiende eeuwse landkaart van Venloa de Maes met stadsplattegrond en rivier de maas, waarschijnlijk gedrukt door Blaeu, ingekleurde ets op papier 34,5x25cm Cond:G
Bijzondere en antieke naaldenmeter gemerkt nr 1t/m 26 en met opschrift "Gebrevete Naaldenmeter Verkoophuis Amsterdam" 7x6 cm. Cond.: G
Lot diverse sieraden bestaande uit diverse spelden/broches met o.a. paarse steen, 2 ringen, 2 horloges, een ivoren ketting, diverse oorstekers en 2 buideltasjes.
Zeldzame 18e-19e eeuwse Yixing trekpot met symbolen en foohonden decor, lichte beschadiging aan opgelegde figuren deksel, verder in goede staat 10,5x14x7cm.
Zeer groot interessant lot munten, ca. 13,5kg, Nederlandse en buitenlandse munten.