Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Zeer grote Franse pendule omstreeks 1870, verguld, vrouw met stoomtrein en globus in haar hand. Op de voorgrond een liggende leeuw, 8 daags uurwerk met veerslinger. Van compositiemetaal 55x80cm. Cond:...
Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met verzilverde wijzerplaat, 8 daags met secondenaanduiding en dagaanduiding, silent functie, Gabriel Fonkes Dart Ford, in goede staat 235cm.
Zeer grote oude strijdwagen pendule met verguld brons, en donker gepatineerd brons en natuursteen. Gepolijst, 8 daags antiek Frans uurwerk met halfuurslag 55x53x18cm. Cond:G
Vroege vuurvergulde Franse Empire Louis Seize pendule, omstreeks 1800, Palmert a Anvers. Wijzerplaat en sleutelgaten licht beschadigd. Voorstelling van een edele man met hoed en vuurvergulde plaquette...
Negentiende eeuwse bronzen vergulde pendule met figuren, Historisme, omstreeks 1860, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches. 8 Daags uurwerk met touwtjesslinger en voorzien van mooie vergulding, ...
Duitse staande vrijslinger met Lenzkirch AUG 8 daags uurwerk. (kast eigenbouw) Historismus, eikenhout met zuilen, leeuwenkoppen en snijwerk, losse kroon 230cm. Cond:G
Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G
Zeer grote antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongveer, geslepen glas, messing. In goede staat 26x13x11cm.
Achttiende eeuwse lantaarnklok met korte slinger achter(vermoedelijk Frans) koperen wijzerplaat en tollen, rest ijzer uurwerk met spillegang(uurslag), twee gewichten en twee contragewichten. In goede ...
Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met verzilverde figurenvoorstelling van een Schotse man met kilt en pistool en dame, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat, 40...
Grote antieke koperen zakhorlogehouder. Huis met zakhorloge, windmolen en hekwerk (defect) mist waarschijnlijk lantaarn, verder in goede staat 36x36x17cm.
Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.
Antiek Frans beelden klokkenstel met groen onyx omstreeks 1890, figuren nieuw gelakt, enkele beschadigingen 50-58cm. Cond:R
Franse Art Deco Zenith kalenderklok, wortelnoten omstreeks 1940 met maand-datum en dagaanduiding. In goede staat 30x39x12cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse Morbier minicomtoise met harpslinger, in goede staat 29x17x11cm. Cond:G
Grote Duitse regulateur met decentrale secondenwijzer, omstreeks 1900. Gesigneerd H. Oelrich Steinkirchen, slinger compleet, gewicht weg. Lengte 144cm.
Franse pallisander kolompendule omstreeks 1870 met florale intarsia, vergulde bronzen capitellen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gave emaille wijzerplaat. In goede staat 47cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met datum aanduiding, Jason Brown Pluneatov, eikenhouten klokkast 190cm Cond;G
Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...
Drie delig Frans Onyx klokkenstel omstreeks 1870, met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, messing druppel mist aan ketting 28x40cm. Verder in goede staat
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, geaderd marmer met compositiemetaal, glazen inzetstukken bij vazen, Amour champetre par Guillot. 8 Daags uurwerk met veerophanging en halfuurslag(wi...
Staande klok met 31 daags uurwerk, messing slinger en gewichten. Functies niet getest 2e helft 20e eeuw 190cm Cond:R/G
Wortelnoten Warmink staande klok, met maanstand, staande op losse voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 194cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met mechaniek en slinger, hoofd paard weg, gebloemde feuille met zon, gave emaille wijzerplaat 49x37x16cm Cond:R/G
Achttiende eeuws 8 daags Engels uurwerk, Terner London, messing wijzerplaat met ornamentuur verguld met putti(grote wijzers missen) Functies niet getest Cond:R/G, 31x31cm.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen tafelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G
Grote antieke Duitse notenhouten Grunderzeit regulateur omstreeks 1880 in goede staat 115cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise wandklok, met harpslinger en ophangbok, Feuille met twee romantische figuren 41x28x15cm. Cond;G
Negentiende eeuws Duits klein Schwarzwald klokje met wekker, in goede originele staat 18x12x10cm.
Grote antieke Historisme vaaspendule (compositiemetaal) omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag 56cm Cond:G
Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870. Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R
Antieke Bureau klok-barometer omstreeks 1870, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, stil uurwerk, thermometer en barometer met Nederlandse tekst(craquele wijzerplaat klok) en maritieme voorstell...
Antieke Franse messing pendule omstreeks 1880 met gave emaille wijzerplaat, 8 daags uurwerk met halfuurslag. (slinger aanwezig) In goede staat 50,5cm. Cond:G
Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans vrijslinger omstreeks 1890, kleine fineerschade bij kroon verder in goede staat., 97x44x17cm.
Negentiende eeuwse Franse comtoise met bloemslinger Darmais a Coleau, in goede staat 45x34x17cm Cond:G
Mysterieuze tafelklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junghans met bronzen vrouwenfiguur in Jugendstil stijl. In goede staat 33cm
Franse comtoise 18-19e eeuws, met religieuze voorstelling en spillegang, mooie emaille wijzerplaat, vouwslinger(groot model) 46x27x16cm. Cond:G
Oude haantjescomtoise 2e helft 20e eeuw, mechanisch, emaille wijzerplaat, In goede staat 50x21x16cm
Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal), 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm, scheur in beeld, verder in goede staat.
Franse comtoise met religieuze voorstellingen, met spillegang, licht beschadigde wijzerplaat en vouwslinger, verder in goede staat, 40x25x16cm. Cond:G
Antieke Franse comtoise omstreeks 1800 met spillegang,wekker en vouwslinger. Craquelé wijzerplaat, verder in goede staat 48x16x26cm. Cond:G
Negeniende eeuwse Franse wandklok met parelmoer inleg, zogenaamd Ossenoog. Omstreeks 1870. In goede staat 13x60x47cm Cond:G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw, één eikenhouten Wuba, eenmaal Hermle met drie gongstaven, noten gekleurd. Beiden in zeer goede staat 29-33cm
Grote notenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en datum aanduiding, slagwerk op 5 gongstaven, in goede staat met 3 gewichten.133cm Cond:G
Vier Duitse miniatuur staande klokken 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In Barokstijl en goede staat 22-33cm
Duitse Schwarzwaldstijl metalen klokkenmannetje(klokken verkoper) met klok op de rug, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm Cond:G