Oude Duitse schildpad celluloid Kathe Kruse pop, met echt haar en slaapogen, model T40 en kleertjes, 40cm Cond:G
Vooroorlogse Duitse Käthe Kruse pop, nr 1 1195, met echt haar, en stoffen lichaam,1 naad, 50cm Cond:G
Antieke Franse S.F.B.J. nr 301 porseleinen pop met gelede armen, slaapogen, oorlelgaatjes, oude kleertjes(geen pruik)en strohoed, 60cm. Cond;G
Zeer groot 3 delig parfumerie, schoonheidssalon, schoonheidssalon poppenhuis vol met dure parfums(originele doosjes erbij) met verlichting, vitrines galerie met trap, meubels, make up etc eigenbouw. 2...
Kopie van de zilverkamer, poppenhuis Sara Rothe, zeer realistisch nagebouwd, en alle zilveren 925/000 delen zijn natuurgetrouw nagegoten, prachtig handwerk met spiegels, meubels, zilver, schilderijen,...
Prachtige poppenhuis keuken, eigenbouw met schouw, waterpomp, porseleinen glas, vitrinekast, accessoires, naar antiek voorbeeld. 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe huis 44x64x57cm
Poppenhuis/kelder met trappenhuis en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw Kopie Sara Rothe huis, 44x38x56cm Cond:G
Poppenhuis/voorhuis/hal met hallamp, pop en accessoires, electrische verlichting, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. Kopie Sara Rothe 50x32x54cm Cond:G
Poppenhuis toonzaal, met accessoires, beelden, kroonluchter, piedestal, meubels etc met verlichting, eigen bouw naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe 42x58x75cm Cond:G
Kopie kraamkamer, poppenhuis Sara Rothe, barokstijl met linnenkabinet en miniatuur linnen, hemelbed, poppen, meubels, zilveren voorwerpen 925/000, prachtige eigenbouw, natuurgetrouw nagemaakt 42x55x57...
Groot lot diverse oude Dinky toys, etc bespeeld en mindere bespeeld. O.a. Citroen 2cv, Austin haley met metalen figuur, Connaught race wagen met metalen figuur, Lion car DaAF variomatic, Rolls Royce ...
Groot fachwerk cottage, penter en Brass Shop(koper en tin winkel) vol met meubelen, tin en koper miniatuur, met strodak, eigenbouw 20e eeuw met verlichting 73x76x48cm
Groot poppenhuis met 6 kamers, eigenbouw met diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x62x28cm
Grote oude Duitse porseleinen pop nr 98/14, toegeschreven aan Hertel Schwab, met open neusgaten en beweegbare tong, baby lichaam, onderbeen heeft vlek. In goede staat 63cm. Cond:G
Doos met Engels blikken spoortrein speelgoed, Hornby, o.a. treinrails, lok en kolentender, pullman wagon, bagage wagon, veewagen, licht bespeeld 16-25cm. Cond:G
Doos met Engelse blikken spoortrein speelgoed, Hornby, oa. rails, kraanwagen, melkwagen, spoorwegovergang, seinhuisje etc. bespeeld, 10-15cm. Cond:R/G
Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, tussen 1930-1970, Inge, twee keer Bärbel, Hans, 33-48cm. Cond:R/G
Poppenhuis/landhuis met veranda, diverse meubelen, accessoires en popjes, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x48x32cm Cond;G
Negentiende eeuwse Duitse waskop pop met glazen ogen en gemodelleerd haar, stoffen lichaam houten onderarmen en benen, 65cm. Cond:G
Vooroorlogse Armand Marseille porseleinen pop, 990 A.M. 12, met slaapogen en mohair pruik, en babylichaam 5,5cm. Cond:G
Drie dozen oud blikken spoorweg speelgoed, spoor 0, hoofdzakelijk rails, Hornby, buffers spoorwegovergang 33-51cm Cond:R
Vooroorlogse Duitse porseleinen Hertel Schwab 179 pop, echt haar, slaapogen, babylichaam, vingers gelijmd, in goede staat 6cm.
Antieke Duitse porseleinen pop nr 370/7, met lederbalg en celluloid onderarmen, kleertjes en pruik. In goede staat 67cm Cond:G
Elf oude pluche beesten, o.a Steiff, 20e eeuw, 4 teddyberen, 2 bokjes, 2 hazen, 1 hamster, nijlpaard en een hond. 7-50cm.
Antieke Franse porseleinen pop Eden babe Paris, haarlijn achterhoofd, papiermache lichaam 55cm, Cond:R
Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G
Turks paviljoen met minaretten en koperen dak(nabouw) met gemarmerd interieur, meubels en accessoires o.a. albast, 20e eeuw met verlichting 67x92x58cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop, Armand Marseille nr 341/5K, met papiermache lichaam, kleertjes en slaapogen, 52cm. Cond;G
Zeer grote Duitse Armand Marseille porseleinen pop nr 390/15 met geleed lichaam, oude kleertjes, vinger af, haarlijn in voorhoofd 83cm Cond:R
Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille, dreambaby 351/7K met kleertjes, babylichaam, in goede staat 51cm.Cond;G
Drie oude Duits porseleinen bad poppen 19e-20e eeuw in goede staat, 19-24-35cm.
Vijf kamer poppenbungalow, vol meubels en poppen omstreeks 1960, scheurtje in rode dak, eigenbouw Cond:R/G
Kabouter poppenhuis met tuin en kabouters en heks, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x50x20cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop Simon en Halbig 10179/8 gelede papier mache lichaam, oorbellen, vaste ogen, bloedkoraal ketting en oude kleding 53cm. Cond:G
Oude Duitse Armand Marseille porseleinen lederbalg pop nr 370, mohair pruik, kleertjes, in goede staat 40cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop A.M 351/7K met slaapogen papier mache baby, gemodelleerd doopkleed 47cm. Cond:G
Grote Duitse porseleinen Schoenau en Hoffmeister porseleinen pop nr 914/10, gelede lichaam, hand gerestaureerd, mohair pruik, kleertjes en slaapogen 77cm Cond:G
Twee Duitse celluloid schildpad poppen, 2e helft 20e eeuw, jongen en meisje met kleertjes nr 55 rep. in zeer goede staat 50cm Cond:G
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr.: 100/36. Kaiserbaby met papiermaché babylichaam en voorzien van kleertjes. 33cm In goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille pop 1894, met porseleinen borstkop en lederen lichaam, porseleinen onderarmen, glazen ogen en oude kleertjes 55 cm Cond:G
Drie oude teddyberen, 2 Steiff met Knopf im Ohr, en 1 Clemens Spieltiere, in goede staat 32-42cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen Wernicke en Koenig pop? , gemerkt WuK J 10, met babylichaam, slaapogen en kleertjes 49cm Cond:G
Grote oude Duitse Armand Marseille pop, nr 351/9K Negroide dream baby, papier mache lichaam, slaap ogen, doopkleed 63cm Cond:G
Oude Engelse wortelnoten miniatuur Talboy ladenkast 1e helft 20e eeuw (koplijst mist) 16cm Cond:R/G
Antieke Franse porseleinen pop SFBJ 301 25 Paris, haarlijn achterhoofd, slaapogen, oorbellen, gelede lichaam 73cm. Cond:R
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr 100/36 Kaiserbaby, met papiermache lichaam en kleertjes 33cm. Cond:G
Lundby poppenhuis, bungalow met 5 kamers diverse meubelen en accessoires 2e helft 20e eeuw in goede staat 39x68x28cm
Lundby poppenhuis met vier kamers, diverse meubelen, accessoires en lundby auto, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 41x67x25cm
Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G
Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G
Oude Duitse porseleinen Armand Marseille pop nr 390/N DRGM 246/1 met gelede lichaam, mohair pruik, bloedkoraal ketting, antieke hoed(chipje ooghoek) 61cm Cond:R
Grote oude Duitse Armand Marseille pop met porseleinen hoofd, nr 990/13 met groot papier mache lichaam, slaapogen en open mond 62cm.Cond;G
Twee oude Duitse porseleinen orientaalse Armand Marseille poppen, stoffen lichaam, papier mache onderarmen, oude kleertjes, originele pruik Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille nr 390/3(oogsysteem los bij) gelede papiermache lichaam en kleertjes, Cond:R/G
Antieke Duitse porseleinen pop F.S en Co nr. 1253/39 papier mache lichaam 39cm. Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen Heubach koppelsdorf pop nr 320/8 met papier mache lichaam, slaapogen, in goede staat 63cm.
Antieke Duitse porseleinen flora Dora pop, met lederbalg lichaam, porseleinen onderarmen en kleertjes 42cm. Cond:G
Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G
Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G
Poppenhuis met 4 kamers en diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x55x29cm.
Poppenhuis vol met meubelen, twee gevels, ooievaar met nest tussen de twee gevels, houtfineer dak, eigenbouw/landhuisstijl 40x48x32cm Cond:G
Eigenbouw kerstmis poppenhuis met diverse kerstfiguren, meubels, accessoires, rendieren etc 2e helft 20e eeuw, in goede staat 44x42x28cm Cond:G
Aparte oude Duitse porseleinen jongenskarakter pop met geschilderd haar, alleen nr 3-11, slaapogen, papier mache lichaam, doopkleed 43cm. Cond:G
Groot lot oude poppen. o.a. celluloid, papier mache, stof etc. omstreeks 1930-1960, 6-20cm. Cond:G
Twee oude Duitse celluloid poppen, 1 maal schildpad Inge nr25, en negeroide meisje Celba nr 35/36, beide in goede staat 22-33cm
Grote oude porseleinen pop Tanagra Perle-Depose Paris nr 12, 20e eeuw, met papier mache lichaam, porselein spikkels in gezicht, 66cm. Cond:G
Vooroorlogse Duitse porseleinen pop A.M 1907/3 met gelede lichaam(onderbenen niet origineel) 46cm. Cond:G
Duitse porseleinen pop, gemerkt Copy by Grace S. Putman, met celluloid onderarmen, stoffen lichaam en doopkleed, 20e eeuw 33cm. Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf negeroide pop, nr 342. 8/0, met mohair pruik, oorringen en oud kleed, papier mache lichaam, onderbenen craqulures 32cm. Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 267/9 met babylichaam, slaapogen en open mond met twee tanden, 30cm.Cond:G
Poppenhuis naaiatelier met diverse meubelen, stoffen, kindernaaimachine en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27x61x19cm
Poppen serre met diverse bloempotten en tuinmeubelen, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw 26x52x22cm Cond:G
Eigenbouw houten poppenhuis villa, met diverse figuren en accessoires 2e helft 20e eeuw, in goede staat 52x38x27cm
Poppenhuis balletschool met drie kamers, vele danseressen, kroonluchters, schilderijen, spiegels, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 33x78x26cm
Oude Mohair speelgoed Teckel, gemerkt Baki original, glazen ogen 21x40x11cm Cond:G
Lot van 9 poppen, celluloid en papier mache, 20e eeuw, diverse oude Duitse poppen. 30-60cm. Cond:R/G
Lot van 7 oude poppen, celluloid, porselein, schildpad, en porseleinen dreambaby, googly en Götzpop omstreeks 1920-1960 Cond;G
Oude Duitse porseleinen pop, replica van JDK (kestner) nr 237(Hilda) met houten gelede lichaam 45cm Cond:G
Lot van 5 poppen, A.M. jongen met papier mache lichaam, porseleinen popje Japan, 3 rubberen negroide poppen, 14x30cm Cond:G
Grote oude Japanse celluloid Jongens pop, gemerkt met klaverblad. In goede staat, met kleertjes 50cm. Cond:G
Oude Shirley Temple? celluloid pop met hoed en kleertjes, strohoed, omstreeks 1950 50cm Cond:G
Oude Engelse celluloid negroide Jongenspop, gemerkt pedigree England met slaapogen en kleertjes, wimpers los 52cm Cond;G
Oude Duitse schildpadpop nr 40, jongenspop met stoffen lichaam, bespeeld 40cm Cond:R
Antieke papier mache pop, met gelede handen, omstreeks 1920 vaste glazen ogen, oude kleertjes, in goede staat 38cm Cond:G
Groot lot oude popjes en accessoires, o.a. celluloid, pruiken, metaal etc. 20e eeuw, Cond;G
Groot kavel diverse celluloid popjes, hoofdzakelijk Duitsland, omstreeks 1930-1950 Cond;G
Lot van zes oude poppen celluloid, stof, o.a.grote negroide pop Frankrijk nr 60 met oorbel 22-60cm. Cond:G
Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop, dreambaby met oude doopjurk, babylichaam met slaapogen, RA 127A 2 1/2, oude haarlijn achterhoofd Cond:R/G
Oude Duitse porseleinen pop P.S +23 Germany (Paul Steiner) met papier mache lichaam, slaapogen en open mond, 38cm. Cond;G
Oude Duitse celluloid schildpad pop, Käthe Kruse omstreeks 1930-1950 nr 140, oude kleertjes, in goede staat 40cm.
Oude Franse porseleinen Limoge nr 8 pop, met papier mache lichaam, nieuwer kleed, slaapogen open mond en zes tanden, 59cm. Cond:G
Lot diverse oude poppen, porseleinen kaiserbaby, schildpad jongen(45) A.M baby, en antieke Duitse blikken poppen, 10-40cm. Cond:R/G