Zeer grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling vrouw met hoorn des overvloeds vol met geld, geld in haar hand, messing lampenkap met prismenglas, in goede staat 122xø54cm.
Zeldzame grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling twee dames met bloemen op gemarmerde sokkel, geslepen glazen kap met pegels, 105x35øcm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse zakkroonluchter, electrisch, messing met kristal in goede staat 110xø70cm.
Antieke Franse christoffel, genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G
Zeldzame oude aluminium Raak designlamp nr 185, model Cantharelle 1970, Amsterdam, minimale gebruikerssporen, in goede originele staat 77x44ø Cond:G
Twee kleine antieke vergulde bronzen Ampfora vazen met musicerende engelen, en blauw porseleinen houders 15cm. Cond:G
Grote antieke tafellamp met beeld omstreeks 1880, compositiemetaal, geslepen glas, pegels, titel: Amour +Amitie aug. Moreau, in goede staat 78cm.
Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G
Zeldzame 18e-19e eeuws schildpad dekseldoos(bewerkt) met miniatuur schilderij, damesportret in natuur(handgeschilderd), in goede staat 2,5xø7cm
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G
Antieke bronzen hanglamp met prismenglas omstreeks 1880, 4 lichts, Historisme 60x40cm Cond:G
Duitse houten Barokstijl gepolychromeerde trompetspelende engel met vergulding 20e eeuw 34cm Cond;G
Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G
Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø
Negentiende eeuwse mahoniehouten likeurkist met 6 kristallen karaffen, waarvan 3 beschadigd , kist in goede staat 22x19x28cm Cond:R
Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G
Oosterse houtgestoken sperenhouder met 8 speren van hout en koper 20e eeuw in goede staat 97x100x20cm.
Groot antiek 2 delig Historisme tafelstuk omstreeks 1880, tablet met handgrepen en spiegel, opengewerkte schaal, plated compositiemetaal, 23x64x28cm.
Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen afkomstig van een koets. in goede staat 122-124cm
Twee Franse Sevres stijl tafellampen omstreeks 1880, naderhand geelectrificeerd(compositiemetaal) in goede staat 58cm.
Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.
Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm
Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jesus figuur, in goede staat 25cm
Antieke geldkist, Kriegskass 18e eeuws of ouder, eikenhout met smeedijzeren beslag, vergrendeling met twee sleutels(1 sleutel mist) zijkant klep voor documenten. 63x48x37cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse messing hanglamp(gaslamp) omstreeks 1880. Historisme met draken , geelectrificeerd 122xø 80cm. Cond:R/G
Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G
Klein 18e eeuws miniatuur kabinet met 5 lades en 2 pennenbakjes achter de deuren, messing ringbeslag, scharnieren en slotplaat origineel (koplijst en slotje later) 29x28x16cm Cond:G
Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat
Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G
Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.
Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.
Grote 19e eeuwse Neogothische kaarskandelaren 13 lichts, staande op 3 leeuwen, 123cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G
Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd
Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G
Twee marmeren Art Deco boekenstenen met compositie metalen olifanten, ca. 1930, minimale chips. 12x15x9cm Cond.: G
Grote oude bronzen hallamp met mat glas in barokstijl, 20e eeuw, 90x35cm. Cond:G
Oude asbak ca. 1930 met bronzen fazant in goede staat 9xø21cm.
Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R
Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm
Grote historisme stijl staande lamp met bloembak, 20e eeuw van messing, vier lichts, een glazen bol mist, staande op driespant poot met bokkenpoten kariatijden rocailles en draken (zinken bloembak) 19...
Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G
Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G
Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G
Antieke mahoniehouten staande lamp omstreeks 1900 met grote houtgesneden putti in goede staat (putti 58cm) krimpnaden 180cm
Negentiende eeuwse Chinese opalineglazen bloempot met bronzen armaturen, voorstelling, gaaien op bloesemtakken, staande op 4 drakenpoten, opaline pot is gelijmd 18,5x22ø Cond:R
Zeer grote weegschaal van messing en mahoniehout N.V Julian H. Becker Delft, 94x100x45cm. Cond:G