Diese Webseite verwendet Cookies

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Secretaire 4028
Secretaire
Startpreis 400 EUR
Chinese hoornen cup 2061
Chinese hoornen cup
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Gietijzeren visitekaartjes standaard 2054
Gietijzeren visitekaartjes standaard

Ergebnis:

280 EUR

Verkauft
2 Kleine schommelstoelen 4135
2 Kleine schommelstoelen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Notenhouten Grunder tafelklokje 3700
Notenhouten Grunder tafelklokje

Ergebnis:

35 EUR

2 Putti lampen 2047
2 Putti lampen
Startpreis 275 EUR
Verkauft
Theetafel 4128
Theetafel

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Wortelnoten secretaire 4121
Wortelnoten secretaire

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Zonneklokje 3693
Zonneklokje

Ergebnis:

60 EUR

Grote figurenpendule 3686
Grote figurenpendule
Startpreis 400 EUR
Reis toiletkistje 2011
Reis toiletkistje
Startpreis 460 EUR
Vergulde tafellamp met putti 2004
Vergulde tafellamp met putti
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Ingelegde vitrinekast 4092
Ingelegde vitrinekast

Ergebnis:

1.100 EUR

Benen gezaagd bloementafeltje 4085
Benen gezaagd bloementafeltje
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Schilderij, E. Klaussen 1501
Schilderij, E. Klaussen

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Mahoniehouten bijzettafel 4078
Mahoniehouten bijzettafel

Ergebnis:

80 EUR

Wit porseleinen pendulestel 3650
Wit porseleinen pendulestel
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Twents grenen tin-buffet 4071
Twents grenen tin-buffet

Ergebnis:

140 EUR

Staand klokje 3643
Staand klokje
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Bronzen Lenzkirch pendule 3636
Bronzen Lenzkirch pendule

Ergebnis:

825 EUR

Verkauft
Schilderij, landweggetje 1472
Schilderij, landweggetje

Ergebnis:

20 EUR

Schilderij, Folmer Bonnen 1465
Schilderij, Folmer Bonnen
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Ets, Amsterdam 1458
Ets, Amsterdam

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, modern 1451
Onduidelijk gesigneerd, modern

Ergebnis:

95 EUR