J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G
W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm
Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Twee Duitse antieke bisquit porseleinen wijwater wandbakjes , omstreeks 1900, terracotta mariabeeld Jac Maris 1955 (beschadigd) in goede staat 19-33cm. Cond:R/G
Vijf Spaans Lladro porseleinen figuren, vrouw met konijn, vrouw met lam, vrouw met stenen muur, vrouw met hond, jongen met zeilboot 19-24cm. beschadigingen, Cond:M/R/G
Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw
Twee grote antieke Staffordshire hondjes Kent gemerkt, omstreeks 1930, 30cm in goede staat
Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.
Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...
Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.
Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G
Klassieke ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met een rij van 4 briljanten en 2 kleine aan de zijkanten, gezet in een opstaande zetting, breedte 4 mm, met ajourbewerking. ø 58. ca. 2,2 gr.
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding Cond:R 6,5xø28,3cm.
Drie delen zilver bestaan: de uit een cakevork, theelepel, 835/000, en een briemesje, 925/000. Cakevork met figuren met een steel met bloemen, jl.E.: 1939 een theelepel met bloemensteel en een briemes...
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...