Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Friese staartklok
Ergebnis: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.

Klokje in mahonie kast
Startpreis 120 EUR

Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.

Mahonie kist
Ergebnis: 90 EUR

Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.

Plated servies
Startpreis 60 EUR

Mooi 4 delig Engels plated servies, theekan, koffiekan, roomkan, suikerpot, klassieke vormgeving, 20e eeuw 15-28cm.

Bajonet en pistool
Startpreis 50 EUR

Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G

Theezeef + geboortelepel
Startpreis 40 EUR

Zilveren theezeef en geboortelepel, 835/000. Beiden Hollands. Theezeef met een afbeelding van een schip in de bak en op de steel MT.: B.W. van Eldik, Zutphen jl.: k: 1920. en een geboortelepel met dub...

3 Set sieraden, met glas
Ergebnis: 15 EUR

3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...

Gemberpot, Fam Rose
Startpreis 125 EUR

Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm

2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw
Ergebnis: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G

Franse Empire pendule
Startpreis 1.250 EUR

Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, panfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...

Poppenhuis, 50-er jaren
Startpreis 70 EUR

Poppenhuis met 4 kamers en diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x55x29cm.

Djokja zilveren dienblad
Startpreis 560 EUR

Uniek groot Djokja zilveren dienblad, 800/000. Ovale schaal met hamerslag en een rand met de bekende Djokja versiering. 41x28 cm MT.: (MD) Moeljodihardjo, 1936-1938 ca. 901 gr. In zeer goede staat.

Ring Pierre Cardin
Startpreis 40 EUR

Zilveren ring, Pierre cardin, 925/000, gerhodineerd. met draaibare binnenring bezet met 4 zirconia's. Breedte 8 mm. ø 53. ca. 10 gr. Nieuw

Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw
Startpreis 110 EUR

Antiek zilveren pepermuntdoosje, 800/000. Gecontourneerd pepermuntdoosje versierd met Biedermeier krullen en bloemen. De zijkant is voorzien van een rib-bewerking. De onderzijde is voorzien van een gr...

Chinese kom met lotusbloemen
Startpreis 2.500 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.

Chinese hoornen cup
Startpreis 250 EUR

Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G

Gietijzeren visitekaartjes standaard
Ergebnis: 280 EUR

Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G

2 Putti lampen
Startpreis 275 EUR

Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.

Armand Marseille 353 (Replica)
Ergebnis: 40 EUR

Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr 100/36 Kaiserbaby, met papiermache lichaam en kleertjes 33cm. Cond:G

5 Delen kristal
Startpreis 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

2 Glazen bolvazen
Ergebnis: 35 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Kristallen flacon, zilv. montuur
Ergebnis: 40 EUR

Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.

Reis toiletkistje
Startpreis 460 EUR

Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G

Vergulde tafellamp met putti
Startpreis 250 EUR

Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G