Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden ring met onyx
Ergebnis: 90 EUR

Gouden ring, 585/000, met onyx. Elegante ring met langwerpige zetkast met een smal ovale onyx, 18x6mm. ø 56. ca 3,5 gr.

Schilderij water met brug
Ergebnis: 130 EUR

J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Startpreis 40 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

Ei hanger
Startpreis 75 EUR

Ei hanger, versierd met rood emaille en diverse zirconia's. Kan open, met een engel aan de binnenzijde. Grootte 30x15mm. ca.7 gr. nieuw

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, hardwerkende boerenvrouw, olieverf op linnen 50x68cm. Cond:G

2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startpreis 20 EUR

Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...

10 diverse flacons
Ergebnis: 50 EUR

Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G

Surrealistisch schilderij 1933
Startpreis 200 EUR

Bernardus Johannes Josef Marie Meddens 1933, 1913 Amsterdam 1989, surrealistische voorstelling met monsters en naakte figuren, gas in lood kunstenaar, olieverf op papier 62x44cm. Cond;G

Zilveren collier met opaal
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.

2 Opaline vazen
Startpreis 30 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

Armband van bloedkoralen
Ergebnis: 190 EUR

Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Ergebnis: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.

Loddereinflesje
Startpreis 60 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje compleet met geslepen binnenstopje en 845/000 zilveren montuur en dop, voorzien van graveerwerk Mt: J. Wendels Schoonhoven, 1880, 8,5cm.

Gekleurde kom met goud rand
Startpreis 570 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R

Hanger robijn met diamant
Ergebnis: 70 EUR

Mooi bloemhanger, 333/000 met robijn en diamanten. Hanger met uitgewerkte bloemblaadje met een hart van robijn en een rand versierd met diamanten. 30x15 mm. ca 2,0 gr. In goede staat

Zilveren armband met carneool
Startpreis 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.

Meissen kan ca. 1880
Ergebnis: 350 EUR

Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G

3 Zilveren strooiers vogels
Ergebnis: 85 EUR

Drie zilveren strooiers in de vorm van vogels. Een zilveren vogel met scharnierend klepje aan de onderzijde, deukje in de kop,8x3x6cm, en twee uilen, strooiers, Engels, 925/000, met gekleurde ogen. MT...

Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startpreis 100 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.

5 Delen Frans Fayence
Startpreis 80 EUR

Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G

Snoer bloedkoralen
Startpreis 800 EUR

Snoer van grote grove bloedkoralen met oneffenheden, verlopend in grootte, ø14-21 mm. Lengte 48 cm, zonder sluiting. ca. 183 gr.

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø

3 Delen aardewerk
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...