Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Klassieke ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met een rij van 4 briljanten en 2 kleine aan de zijkanten, gezet in een opstaande zetting, breedte 4 mm, met ajourbewerking. ø 58. ca. 2,2 gr.
Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G
Drie delen zilver bestaan: de uit een cakevork, theelepel, 835/000, en een briemesje, 925/000. Cakevork met figuren met een steel met bloemen, jl.E.: 1939 een theelepel met bloemensteel en een briemes...
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Acht zilveren kaartenhouders, 925/000, met diverse Aziatische voorstellingen. totaal ca. 29 gr. Grootte ca 20-25 mm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Lot met zes zilveren ringen, 925/000, Breed model met kleurstenen. Nieuw ca. 98 gr.
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G
Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
Zilveren theezeef en geboortelepel, 835/000. Beiden Hollands. Theezeef met een afbeelding van een schip in de bak en op de steel MT.: B.W. van Eldik, Zutphen jl.: k: 1920. en een geboortelepel met dub...
3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...
Antiek zilveren pepermuntdoosje, 800/000. Gecontourneerd pepermuntdoosje versierd met Biedermeier krullen en bloemen. De zijkant is voorzien van een rib-bewerking. De onderzijde is voorzien van een gr...
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Antieke brandewijnkom, zilver, 835/000 versierd met drijfwerk, MT: J.J Schijfsma, Sneek 26x14x8cm ca 290gr
Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G
Gouden rozet ring met alexandriet met granaat, 585/000 Rozet ring met in het midden een ovaal geslepen alexandriet, 12x8 mm, met daaromheen een rand met glasgrananten. 20x16 mm. ø 50 ca. 5,5 mm.
Twaalf zilveren likeurlepels, 835/000, in cassette. Lepels met gecontourneerde steel met getrembleerde bewerking en voorzien van een puntbak. MT.: Gebroeders Deelman, Groningen, 1863-1878. Totaal ca. ...
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...