Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ingelegde waarde papieren India
Ergebnis: 150 EUR

Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G

Zilveren collier met opaal
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.

Landschap Le Luberon
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd Franse school omstreeks 1940, bergdorp, olieverf op linnen 72x91cm. Cond:G

Zilveren 2,5G 1847
Startpreis 45 EUR

Zilveren 2,5Gld Koning Willem 2 anno 1847 ZF.

Armband van bloedkoralen
Ergebnis: 190 EUR

Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...

Buco treinset + doos rails
Ergebnis: 150 EUR

Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...

Bronzen buste
Startpreis 300 EUR

Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G

Meccano speeldoos
Ergebnis: 90 EUR

Grote oude mecano speeldoos met 3 compartimenten en electromotor, omstreeks 1930, in goede staat 65x37x10cm.

Schilderij, Brandsma
Ergebnis: 30 EUR

Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G

Loddereinflesje
Startpreis 60 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje compleet met geslepen binnenstopje en 845/000 zilveren montuur en dop, voorzien van graveerwerk Mt: J. Wendels Schoonhoven, 1880, 8,5cm.

2 Karaffen met zilver
Startpreis 120 EUR

Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G

Pop AM 370 zeildoek
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G

Hanger robijn met diamant
Ergebnis: 70 EUR

Mooi bloemhanger, 333/000 met robijn en diamanten. Hanger met uitgewerkte bloemblaadje met een hart van robijn en een rand versierd met diamanten. 30x15 mm. ca 2,0 gr. In goede staat

2x Peter van den Akker
Startpreis 60 EUR

Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G

Glazen vaas
Startpreis 30 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

Poppenhuis, blauw
Startpreis 60 EUR

Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Startpreis 40 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

Klokkenstel
Ergebnis: 180 EUR

Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm

Teizo Ogaki
Ergebnis: 25 EUR

Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G

10 diverse flacons
Ergebnis: 50 EUR

Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G

2 Empire kandelaren
Ergebnis: 1.600 EUR

Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G

Grote tafelpendule
Startpreis 250 EUR

Grote Duitse antieke wortelnoten tafelklok met snijwerk, halve zuilen en korinthische capitellen verzilverde wijzerplaat 8 daags uurwerk, kwartierslag, serie nr. 62547 Cond:G 51x35x25cm.

2 Opaline vazen
Startpreis 30 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

Skeletklok
Ergebnis: 50 EUR

Maurice Philippe skeletklok onder glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 32cm. in goede staat

Zilveren armband met carneool
Startpreis 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.

3 Zilveren strooiers vogels
Ergebnis: 85 EUR

Drie zilveren strooiers in de vorm van vogels. Een zilveren vogel met scharnierend klepje aan de onderzijde, deukje in de kop,8x3x6cm, en twee uilen, strooiers, Engels, 925/000, met gekleurde ogen. MT...

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Ergebnis: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.

Zeer grote regulateur
Startpreis 1.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G

Snoer bloedkoralen
Startpreis 800 EUR

Snoer van grote grove bloedkoralen met oneffenheden, verlopend in grootte, ø14-21 mm. Lengte 48 cm, zonder sluiting. ca. 183 gr.

Gekleurde kom met goud rand
Startpreis 570 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G

Hollandse miniatuur barokcommode
Startpreis 180 EUR

Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.

Kandelaar met putti
Startpreis 200 EUR

Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.

Empire lamp
Startpreis 150 EUR

Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R

Zilveren oorstekers
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw

Sleutelkastje
Startpreis 100 EUR

Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G

Meissen kan ca. 1880
Ergebnis: 350 EUR

Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G

Zilveren pepermuntdoosje
Startpreis 80 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 835/000 met opgehoogde gecontourneerde onder en bovenkant, voorzien van floraal graveerwerk en initialen, jl.:P:1874 ca 27gr. 5x5cm.

Marmeren kolomklok
Startpreis 280 EUR

Leuke Franse Onyx portaal pendule, omstreeks 1870 met bronzen ornamenturen in Louis Seize stijl(1zuil gelijmd, stukje onyx af) 43cm Cond:R

6 Delen Aziatica
Startpreis 60 EUR

Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.

Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startpreis 100 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.

Kristallen zoutpotjes
Startpreis 35 EUR

Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.

5 Delen Frans Fayence
Startpreis 80 EUR

Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G

2 Messing kandelaren
Startpreis 125 EUR

Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G

2 Zilveren kinderlepels
Startpreis 30 EUR

Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm

Hertenvanger
Startpreis 140 EUR

Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø

3 Delen aardewerk
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...