Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm
Zilveren visopdiencouvert, 835/000. 2-Delig opdiencouvert, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:T: 1929. ca. 200 gr. In goede staat
Achttiende eeuws Hollands vruchtenhouten Barok Louis Quinze kabinet, omstreeks 1780 met bronzen beslag en mooir verspringing in koplijst(licht oud wormbeval) in goede staat 239x75x180cm. Cond:G
Gesigneerde bronzen Japanse vaas of Yamahaka Maru, the yamashita steamship co L+D 1958, in goede staat 21,5cm.
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Craquele glazen beschuitbus 11,5x22cm op bijbehorende onderschotel met zilveren 835/000 knop met parelrand en tekst. Mt: C.W Bolman Leeuwarden 1886, enkele chips
Collier van barnsteenkralen met bewerkte bolsluiting, 375/000. Fraai collier van barnsteenkralen, ø 6 mm, met gele bewerkte tussenstukjes, bevestigd aan een opengewerkte sluiting. Lengte 47 cm.
Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G
Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeën olieverf op linnen 43x54cm Cond:G
Zilveren horlogeketting, 925/000, Engels. Ketting gemaakt van een verlopende Gourmetschakel met kapitolstok en musketonhaak. Breedte 6-9 mm. Lengte 36 cm. ca. 44 gr.
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.
Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G
Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G
Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53
Fraai collier van granaten met een gouden, 585/000, sluiting. Een collier met 3 rijen mooie granaten, gefacetteerd, ø 5 mm, bevestigd aan een ronde sluiting, ø 22 mm, met geschulpte rand, filligrain, ...
Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G
Antiek zilveren zwavelstokdoosje, 835/000 Hollands. Langwerpig plat doosje met scharnier voorzien van Biedermeier krul gravures met monogram D.R. jl.:O:1848 Grootte 6x3 cm Iets gedeukt. ca 21 gr. In g...
Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G
Naar Gerard Dou(19e eeuwse copy) vrouw met blaker, gesigneerd .Dou, olieverf op paneel 22x18cm. Cond:G
Zilveren armband met camee, 800/000. Fraaie armband met vierkante met filigrain bewerkte schakels. In het midden bezet met 3 fraai uitgesneden camees. Lengte 18 cm, Breedte 12-18 mm. ca 16 gr. In goed...
Fraai geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van 750/000 gouden montuur met fraaie dop en binnenstopje met goud, Nederlands gekeurd omstreeks 1870. Grootte ca. 10,5cm.
Antieke wandgobelin omstreeks 1900 met figuren in landschapsvoorstelling met pastelkleuren, in goede staat 96x95cm.
Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G
Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G
Gouden fantasie ring, 585/000 met briljant. Gouden ring met in het midden een briljant op de ring gezet met 2 dubbele poten. aan weerszijden in de ring zijn 5 kleine briljanten in de band gezet. ø 53 ...
Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G
Lot met 5 heren horloges, merk o.a. Mido, Eden, Vidar, Milus en Primato. Alle goudkleurig.
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G
Zilveren bruidegomspijpje, 835/000. Pijpje in de vorm van een pistool met getrembleerde bewerking. 11 cm. Iets gedeukt.
Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.
Fraai antiek kristallen zoutvat met ruitbewerking op zilveren voet 835/000 met bolpootjes, Empire stijl. 6x9cm kleinkeur Belgie (1831-1868) Cond:G
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring met briljanten pavé gezet. Totaal 0,94 crt, SI-P. Breedte 4,3 mm. ø 53 ca. 3,7 gr.
Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Zes gouden fantasieringen, 585/000. Verschillende ringen o.a. met zirconia, saffier en robijn. Totaal ca. 10,4 gr Nieuw
Zilveren schakelarmband, 925/000. Armband bestaande uit 5 rechthoekig getorste schakels met veeroog. ca 39 gr. Lengte 21 cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.
lot met zilveren sieraden bestaande uit figarocollier, een gourmetarmband en 4 ringen. Totaal ca. 58 gr. Nieuw
Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...
Twee fraai uitgewerkte zilveren lepels, 800/000, Duits. Een zilveren roomlepel met ovale bak en een uitgewerkte steel met bloem en bladdecor en een opdienlepel met een geschulpte bak en een steel, bew...
Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.
Zilveren naaldenkoker en breischede, 835/000. Langwerpige naaldenkoker met Beidermeier bewerking, 90x12x5mm, voorzien van deukjes en een breischede verlopend van smal naar breed met Biedermeier bewerk...