Achttiende eeuwse Franse schotelhaancomtoise, met peerslinger en wekker, wijzerplaat craquele en beschadigingen, 38x24x17cm Cond;R/G
Negentiende eeuws frans bronzen figuur, door Ferdinand Barledienne 1810-1892, voorstellende Athene, 39cm in goede staat
Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G
Collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoralen bevestigd aan een bijzonder fraaie gouden streeksluiting met getorste bewerking en knoppen met mooie eindstukk...
Zeer groot eiken schrijfbureau, herkomst inboedelveiling Koningin Juliana, ontstaan circa 1880 met drie lades, 2 deuren, bronzen beslag, groen schrijfleer(uitneembaar), in zeer goede staat, met origin...
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met datum en secondenwijzer, Richard Holland Coventry, in goede originele staat 230cm.
Messing lantaarnklok 18e/19e eeuws met eikenhouten console, slinger vernieuwd, ankergang, slagwerk op grote bel, in goede staat 41x19x16cm.
Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
B.L Hendriks 1872, Barend Leonardus 1830-1899, portret van een heer met ridderorde, mogelijk van adel met prachtige vuurvergulde ovale lijst, olieverf op linnen, in goede staat 77x60cm.
Witgouden rijring, 585/000, met briljanten. Rijring, breedte 2,8 mm, bezet met 9x0.04 crt briljant. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Uniek antiek collier van goud, zilver en diamanten. Collier gemaakt uit schakels in de vorm van strikjes en ovaaltjes, bezet met veel kleine diamantjes. Breedte 10 mm. Lengte 40 cm. ca 46 gr. In goede...
Zware ijzeren handboeien 20e eeuw nr 1002, gemerkt met driehoek in cirkel, sleutel erbij maar gebroken.
Antieke Duitse Lenzkirch pendule van brons, historisme omstreeks 1880, uurwerk nr 723622 Aug, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 48cm. Cond:G
Grote vergulde houten Franse Barokstijl tafel met wit marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 85x77x144 Cond:G
Collier van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm, met een mooie rode kleur. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloe...
Zilveren armband, 925/000, Merk Pianegonda, met 4 bedels met roodgouden, 750/000, plaatjes. Voorzien van kapitolstok. totaal ca. 33 gr. Lengte 18 cm.
Lot vorken en lepels, zilver, 835/000, model Haags lofje. Bestaande uit 9 tafellepels en -vorken, 8 desertlepels en -vorken en één kleine lepel Hollands glad. Een deel is voorzien van gravure aan de a...
Zeldzaam Frans eikenhout gestoken miniatuur kinderbank omstreeks 1870, opengewerkt met figuren, bloemen ,vaasdecor, ranken en hoorn des overvloeds, in zeer goede staat 50x80x24cm
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Empire penantkast van mahoniefineer op eiken. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Zeer groot 17e-18e eeuws houtgestoken corpus Christi, met restpolychromie en gouddecor, Zuid -Duitsland, in goede originele staat 105x79x23cm.
Zeldzame antieke originele Franse kersenhouten verlengbare bakkerstafel, eettafel met drie lades , in goede originele staat 76x185x74 en 76x250x74cm
Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G
Achttiende eeuwse houtgesneden Madonna met kindje Jezus, met originele polychromie(licht wormbeval) 44cm Cond:G
Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.
Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, boerin met koe, houtsnede op papier 19x14cm Cond;G
Collier van bloedkoralen bevestigd aan een gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen ronde bloedkoralen, ø 4,5mm, met een mooie rode kleur. bevestigd aan een bloemvormige sluiting met bloedkoraal....
Antieke diamanten ring, goud, 585/000. Ring met gouden bewerkte band met aan de bovenzijde in het zilver een peervormig diamant versierd met diamanten eronder, allen voorzien van een roosslijpsel. Ver...
Zilver verguld ei, 88 Zolotniks, 916/000. Ei, faberge stijl, prachtig versierd met diverse kleuren emaille. Gekeurd met BY in rechthoek. ø5x8 cm. ca. 99 gr. In goede staat.
Stel zilveren kandelaars, zilver 925/000, met 2 armen. Strakke kandelaars, 3 lichts, met 2 strak gekrulde armen. 29x10x21cm. Voorzien van klein Z1 keur. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten armleunstoel met klauwpoten en originele gobel bekleding, landschap met vogel, dorp en florale decors, in goede staat 110x70x74 cm
Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.
Grote 19e eeuwse vergulde Rococcostijl halspiegel, in goede staat 147x97cm.
Negentiende eeuws Engels eikenhouten gestoken damesbureau, omstreeks 1870, twee delig met leeuwenkoppen en floraal decor, geheime lades, lades en deurtjes, in goede originele staat, 150x85x47cm
Oude dubbele Perzische kamelenzak met mooi fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.
A. van Coehoorn 19e eeuw, winters landschap met huis en figuren op het ijs, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende Oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Vier moderne bruinlederen chesterfield stoelen, in zeer goede staat, hoge aanschafwaarde 100x65x46cm.
Spaanse tafel met snijwerk, 17e 18e eeuws, renaissance, mooie patina, in goede staat 76x126x80cm.
Jonin? omstreeks 1930 Franse school, Parijs stadsgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 16x21,7cm. Cond:G
Fraai zilveren dienblad, 925/000, glad ovaal model met opgelegde parelrand. 35x26x3cm. ca. 637 gr. Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.:u: 1980 Als nieuw
Gouden zakhorloge, Longines, 585/000. Werkend ø 50 mm. uurwijzer afgebroken, glas mist en chip uit de wijzerplaat. Verder in goede staat.
Antieke palisanderhouten handwerkkist vol met oude sieraden, vingerhoeden en benen en ivoren accessoires, vakverdeling met spiegel in deksel, compleet 17x35x22cm Cond:G
Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G
J.W van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...
Zilveren broodmand, 835/000, gecontourneerd schuitmodel met opgesoldeerde parelrand, voorzien van een dubbele spijlenbaan. MT.: Koninklijk van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.: u: 1979 ca. 337 gr. G...
Bronzen empirestijl wandtafel met zwart marmeren blad, retour de Egypte, 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x129x40cm.