Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten kist op sledepoten, omgebouwd, klep voorin 67x108x54cm Cond:R
Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G
Achttiende eeuws Hollands vruchtenhouten Barok Louis Quinze kabinet, omstreeks 1780 met bronzen beslag en mooir verspringing in koplijst(licht oud wormbeval) in goede staat 239x75x180cm. Cond:G
Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G
Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G
Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Antieke wandgobelin omstreeks 1900 met figuren in landschapsvoorstelling met pastelkleuren, in goede staat 96x95cm.
Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.
Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.
Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Lot met 10 delen o.a, zilver, bestaande uit een borstel, Duits 800/000, met gecontourneerde vorm, 3 koffielepels, vork en lepel, 800/000, en 4 kleine lepels, 800/000. zilver ca 128 gr. Cond.: R-G
Fraaie gouden broche, 585/000 met parels. Mooie opengewerkte broche met witte en grijze cultivé parels, versierd met gouden bolletjes. ø 35x38mm. Voorzien van kanonsluiting. ca. 12,3 gr.
Gouden broche 585/000 met maansteen en turkoois. Ovale broche gemaakt van maansteen met daarop een versiering met turkoois steentje en goud. Om de maansteen zit een brede gouden rand. Grootte 35x23 mm...
Zilveren miniatuur tafeltje, 835/000. Tafel versierd met graveerwerk en een opliggende bewerkte rand op een driepoot voet met krullen. 5x4,5x4cm. ca.26 gr. In zeer goede staat.
Lot jade sieraden, bestaande uit 2 armbanden een collier en 3 hangers, een hart, een poes en een boedha. Totaal ca 175 gr.
Tissot herenhorloge, double model met double schakelband. ø kast 40 mm, breedte 19 mm. Lengte 20,5 cm. Kleur van de kast is wat verschoten. Gedragen. In goede staat. Werkend
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Zilveren visopdiencouvert, 835/000. 2-Delig opdiencouvert, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:T: 1929. ca. 200 gr. In goede staat
Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Collier van barnsteenkralen met bewerkte bolsluiting, 375/000. Fraai collier van barnsteenkralen, ø 6 mm, met gele bewerkte tussenstukjes, bevestigd aan een opengewerkte sluiting. Lengte 47 cm.
Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G