Mahoniehouten 4 laden archiefkast met koperen grepen, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 155x63x50cm.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel (antiek gekramd) met Chinees decor(randschade) 34ø Cond:R
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G
Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...
Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G
Gave gerestaureerde mahoniehouten klapbuffet, 19e eeuw met lades en deurtje, omstreeks 1800, in goede staat 83x65x50cm. Cond:G
Zeven Chinese figuren naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 5-6cm
Antieke Jugendstil eikenhouten kinder schrijfbureau, met 2 lades en etage, omstreeks 1900 in goede staat 77x73x39cm.
Zilveren mes met staande leeuw op het heft. Mes met zilveren heft van staande leeuw welke een schild vasthoudt. nagekeurd met waarborgteken voor ongewaarborgd gehalte van nationale oorsprong. Met stal...
Twee Duitse klepkannen met tinnen deksel, 20e eeuw, 1 maal porseleinen Kaiser, 1 maal Fayence handbeschilderd 25-35cm Cond:G
Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G
Jan Mankes 1889-1920, boerin met koe, houtsnede op papier 19x14cm Cond;G
Lot met diverse bijbelsloten, zilver, 835/000. Diverse bijbelsloten o.a. met figuren en Biedermeier bewerking. Eén sluiting vermaakt tot broche. Totaal ca 210 gr. Onderdelen in goede staat.
Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G
Louis Stutterheim 1873-1943 landschap bij Kortenhoef, olieverf op linnen 30x40,5cm. Cond:G
Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 835/000.Hollands. Bijzondere kluwenhouder met Biedermeierversieringen en een voorstelling van een stadsgezicht. Met peervormige rokhaak. MT.: L.van Maanen Sneek, Sne...
Twee kandelaars, zilver 835/000, 3-lichts. Twee armige kandelaars met getorste bewerking op de ronde voet en in de schacht, met gekrulde armen en lichten met getorste bewerking. 28x12x24 cm. In goede ...
Prachtig zilveren tafelstuk, 835/000. Groot tafelstuk met een grote trompetvormige vaas in het midden. Versierd met 3 kleine trompetvormige vazen. Voorzien van fraaie ajourgezaagde florale bewerking. ...
Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.
Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.
Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.
Lot Duitse marine spelden en knopen en doosje met kaarten, erekruis feldpostkarten en foto's derde rijk etc. Cond:G
Zeven delen Duits Rosenthal porselein, Bavaria model, P.H. Rosenthal letter E omstreeks 1920, grote schaal met zes borden, floraal decor, 21-30cm. Cond:R/G