Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Multicolor oorstekers
Startpreis 70 EUR

Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw

Lot barnsteen sieraden
Ergebnis: 50 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.

Kristallen Tazza met zilveren voet
Startpreis 125 EUR

Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...

3 Kristallen hengselschalen
Startpreis 45 EUR

Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G

Kristallen schotel, zilv. beugel
Startpreis 90 EUR

Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G

Duitse glazen flacon
Startpreis 60 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startpreis 20 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Ets, Amsterdam
Ergebnis: 20 EUR

Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G

Notenhouten Grunder tafelklokje
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M

Onduidelijk gesigneerd, modern
Ergebnis: 95 EUR

Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G

Zonneklokje
Ergebnis: 60 EUR

Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø

Oorknoppen Witgoud met briljant
Ergebnis: 50 EUR

Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.

Ring WG, briljant
Startpreis 80 EUR

Klassieke ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met een rij van 4 briljanten en 2 kleine aan de zijkanten, gezet in een opstaande zetting, breedte 4 mm, met ajourbewerking. ø 58. ca. 2,2 gr.

Grote figurenpendule
Startpreis 400 EUR

Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G

Beeldje, meisje op stoel
Startpreis 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

3 Deel zilver
Ergebnis: 30 EUR

Drie delen zilver bestaan: de uit een cakevork, theelepel, 835/000, en een briemesje, 925/000. Cakevork met figuren met een steel met bloemen, jl.E.: 1939 een theelepel met bloemensteel en een briemes...

Bronzen beeldjes
Startpreis 170 EUR

Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G

Bep Toscani '93, 20/35
Startpreis 40 EUR

Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G

Houten figuur
Startpreis 60 EUR

Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G

Schilderij, F. Riotte
Ergebnis: 60 EUR

F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G

2 Engelse prenten, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G

Wit porseleinen pendulestel
Startpreis 150 EUR

Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.

8 Zilveren kaarthouders
Startpreis 75 EUR

Acht zilveren kaartenhouders, 925/000, met diverse Aziatische voorstellingen. totaal ca. 29 gr. Grootte ca 20-25 mm.

Staand klokje
Startpreis 250 EUR

Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G