Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Djokja zilveren dienblad
Startpreis 560 EUR

Uniek groot Djokja zilveren dienblad, 800/000. Ovale schaal met hamerslag en een rand met de bekende Djokja versiering. 41x28 cm MT.: (MD) Moeljodihardjo, 1936-1938 ca. 901 gr. In zeer goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 90 EUR

Twee x 18e/19e eeuwse Chinees porselein, kom met tuindecor, bord met diepblauw tuindecor, randschade/chips 16,6x21,3cm. Cond:R/G

Schilderij, havengezicht ca. 1900
Ergebnis: 100 EUR

P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij, van Wissen
Startpreis 400 EUR

J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G

Religieus schilderij
Startpreis 360 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G

Chinees bronzen plantenbak
Ergebnis: 90 EUR

Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G

Barok kaarsdover en zegelstempel
Ergebnis: 40 EUR

Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G

2 Schemerlampen
Ergebnis: 70 EUR

Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm

Aardewerken olijfpot
Ergebnis: 25 EUR

Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G

Schilderij, Metsu 1661
Ergebnis: 300 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm

Schaal, Arnhems plateel
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G

2 Schilderijtjes
Startpreis 60 EUR

Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G

N. Gumberger
Startpreis 100 EUR

Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G

Fam Verte penselenpotje
Ergebnis: 1.100 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G

Plated servies
Startpreis 60 EUR

Mooi 4 delig Engels plated servies, theekan, koffiekan, roomkan, suikerpot, klassieke vormgeving, 20e eeuw 15-28cm.

3 Kandelaren
Ergebnis: 25 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

3x Gereedschap
Ergebnis: 60 EUR

Drie x oud gereedschap, 19e/20e eeuw 28-42cm. Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø

2 Kommen, Amsterdams bont
Ergebnis: 100 EUR

Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R

5x Ad van den Berg
Ergebnis: 60 EUR

Vijf x Ad van den Berg 2005 stad op palen, lithografie op papier 40x58cm Cond:G

Beschilderde vaas met romantische taferelen
Ergebnis: 35 EUR

Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø

Schilderij, J.J. Destree winterlandschap
Ergebnis: 80 EUR

Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G

Schilderij, G. van Pelt
Startpreis 180 EUR

G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G