Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw
Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Zilveren pepermuntdoosje 835/000 met opgehoogde gecontourneerde onder en bovenkant, voorzien van floraal graveerwerk en initialen, jl.:P:1874 ca 27gr. 5x5cm.
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.
Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm
Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm
Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø
Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...
Armband met 2 rijen bloedkoraal (geverfd), ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Lot sieraden bestaande uit diverse zilveren servetkettingen, 7 paar zilveren manchetknoppen en 2 paar double manchetknopen. Zilver nieuw.
Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G
Gouden ring, 585/000, wit- en geelgoud, flexibel gemaakt uit schakels. Breedte 6 mm, ca. 4,2 gr. ø 65
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.
Zilveren bijtring, 925/000, van Tiffany & Co. Ronde bijtring met dikke bol, als rammelaar. In origineel Tiffany zakje. ø 52 mm. Met enkele deukjes ( bijtsporen) ca. 16 gr.
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm
Zeldzame antiquarische 33 delige Floa Londinensis(afzonderlijke nummers, opeenvolgend) new series door William Jackson Hooker 1785-1865. plants indigenous to Great Britain, the discriptions by William...
Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.