Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kantonese gemberpot
Ergebnis: 30 EUR

Oude antieke Chinese kantonese gemberpot met krijgers te paard, decor in goede staat , 8 kantig minimale chip 22x15x17cm.Cond:G

10 Engelse kop & schotels
Ergebnis: 30 EUR

Tien oude Engelse porseleinen kop en schotels, o.a Royal Albert en Royal Stafford 6-10cm. Cond:G

Lampetset
Ergebnis: 30 EUR

Antieke lampetset, keramiek, omstreeks 1900, gemerkt, (chip kan) 30x40øcm Cond:R

Porseleinen beeld, dame
Ergebnis: 30 EUR

Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm

2 Fam Rose dekselpotjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G

Rozensteker
Ergebnis: 30 EUR

Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal en gouddecor, omstreeks 1900, in goede staat, 21xø19cm.

2 Chinese dekselpotten
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G

2 Imari schalen
Ergebnis: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G

Wedgwood schaal met onderschotel
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G

3 Delen aardewerk
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...

Divers Royal Albert porselein
Ergebnis: 25 EUR

Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...

Aardewerken olijfpot
Ergebnis: 25 EUR

Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G

3 Kastkommen met haan
Ergebnis: 25 EUR

Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G

2 Engelse vazen met draken
Ergebnis: 25 EUR

Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

Chinees porselein
Ergebnis: 20 EUR

Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in Kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G

3 Imari vazen
Ergebnis: 20 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm

Kavel Wedgwood
Ergebnis: 20 EUR

Vier delen Wedgwood, bisquit porselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand chip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G

Divers Wedgwood etc.
Ergebnis: 20 EUR

Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C

10 Delen bisquit porselein
Ergebnis: 15 EUR

Tien delen antiek Bisquit porselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G